Ogl�daj za darmo w Player+!


Miłość od pierwszego pocałunku Film Online

Obecnie oglądających: 96Miłość od pierwszego pocałunku

Miłość od pierwszego pocałunku

Mar. 03, 202396 Min.
Twoja ocena: 0
6 1 głos
Udostępniono0

WYSZUKIWARKI FILMOWE

Jaki problem chcesz zgłosić?

Opis

Gdzie obejrzeć Miłość od pierwszego pocałunku film online?

Miłość od pierwszego pocałunku: Javier (Álvaro Cervantes) widzi cały los możliwego romantycznego związku, kiedy po raz pierwszy całuje kobietę. Ale ten dar utrudnia mu umawianie się z kimkolwiek przez długi czas i kończy się zerwaniem związku, zanim coś pójdzie nie tak. Czy kiedykolwiek znajdzie miłość?

Fabuła filmu

„Miłość od pierwszego pocałunku” opowiada historię Javiera (Álvaro Cervantes), który, pierwszy raz całując się z dziewczyną w wieku 16 lat, odkrył, że posiada dar jasnowidzenia – a przynajmniej w kwestii miłości. Wystarczy jeden pocałunek, by poznał całą przyszłość związku, zanim ona nadejdzie. Z tego powodu jako dorosły nigdy nie był w stanie stworzyć trwałych relacji z kobietami, ponieważ zawsze zrywał je, nim związek zaczął się psuć. Wszystko się komplikuje, gdy pewnego wieczoru całuje Lucię (Silvia Alonso) i dostrzega siebie w szczęśliwym małżeństwie z dziećmi. Sęk w tym, że Lucia jest dziewczyną jego najlepszego kumpla (Gorka Otxoa).

Opis filmu

Ten film to hiszpańska komedia romantyczna, której głównym bohaterem jest Javier. Chłopak ma dziwaczny dar. Odkrył go, w wieku 16 lat, gdy po raz pierwszy całował się z dziewczyną. Dzięki pocałunkom może przewidywać przyszłość swoich związków. Widzi jak dana relacja się potoczy.W dorosłym życiu stało się to jego przekleństwem. Mężczyzna nie był w stanie zbudować trwałej relacji. Wszystko się zmieni po pocałunku z Lucią. Javier po raz pierwszy zobaczy szczęśliwe zakończenie. Niestety jest pewien problem: Lucia to dziewczyna jego najlepszego kumpla! Ciężko więc będzie coś na to zaradzić.

Miłość od pierwszego pocałunku

Miłość od pierwszego pocałunku
Miłość od pierwszego pocałunku
Miłość od pierwszego pocałunku
Miłość od pierwszego pocałunku
Oryginalny tytuł Eres tú

Komentarze

297 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.


Tytuły które mogą Ci się spodobać

Biały potok
Barbie
Obrazy bez autora
Smak wolności
Niebezpieczni dżentelmeni
Jezioro Słone
Shazam! Gniew bogów
Matka Chrzestna – Mafia Mamma
Kosmiczny mecz: Nowa era
Wojna z dziadkiem
365 dni
Teściowie 2
×