Ogl�daj za darmo w Amazon Prime Video!


Przewodnik po miłości Film Online

Obecnie oglądających: 253Przewodnik po miłości

Przewodnik po miłości

Apr. 27, 2023
Twoja ocena: 0
8 1 głos
Udostępniono0

WYSZUKIWARKI FILMOWE

Jaki problem chcesz zgłosić?

Opis

Gdzie obejrzeć Przewodnik po miłości film online?

Przewodnik po miłości: Nieoczekiwanie porzucona pracownica biura podróży (Rachael Leigh Cook) przyjmuje zlecenie, aby pod przykrywką zbadać branżę turystyczną w Wietnamie. Po drodze znajduje przygodę i romans. Razem ze swoim wietnamskim przewodnikiem (Scott Ly) postanawia zmienić trasę autobusu wycieczkowego, aby odkryć, jak wyglądają życie i miłość poza utartym szlakiem.

Obsada filmu

Przewodnik Netflixa po miłości poprowadzi Rachael Leigh Cook , która ma na swoim koncie takie filmy jak Ona jest wszystkim, On jest tym wszystkim, Miłość gwarantowana, a także wiele ról głosowych w grach wideo. Reżyserem filmu jest Steven Tsuchida . Reżyser pracował w przeszłości przy wielu projektach Netflix, w tym przy reżyserowaniu odcinków Cobra Kai i The Healing Powers of Dude . Na froncie filmowym wyreżyserował zeszłoroczny Resort to Love , który ukazał się w lipcu 2021 roku.
Inni aktorzy: Scott Ly, Ben Feldman, Missi Pyle, Glynn Sweet, Alexa Povah, Jacqueline Correa, Nondumiso Tembe, Morgan Dudley, Andrew Barth Feldman.

O filmie

Widziana wcześniej w He’s All That Rachel Leigh Cook powraca do serwisu Netflix, aby zagrać w zupełnie nowej komedii romantycznej A Tourist’s Guide to Love . Wchodząc na Netflix w kwietniu 2023 r., będziemy śledzić wszystko, co musisz wiedzieć o A Tourist’s Guide to Love , w tym fabułę, obsadę i datę premiery Netflix.
Pomysł na film wyszedł od samej Cook, który będzie drugim wyprodukowanym przez nią filmem oryginalnym Netflix po Love Guaranteed (dodany do Netflix 3 września 2020 r. ).
Scenariusz do A Tourist’s Guide to Love zostanie napisany przez scenarzystkę Eirene Donohue, która ma na swoim koncie takie tytuły jak Girls’ Night Out, A Sugar & Spice Holiday, A Christmas Spark i Christmas Cheer.

Przewodnik po miłości

 

Przewodnik po miłości
Przewodnik po miłości
Przewodnik po miłości
Przewodnik po miłości
Oryginalny tytuł A Tourist’s Guide to Love

Komentarze

348 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.


Tytuły które mogą Ci się spodobać

Ona jest miłością
Ant-Man i Osa: Kwantomania
365 dni
Asteriks i Obeliks: Imperium smoka
Moje wielkie greckie wesele 3
After 5. Na zawsze
Na twoim miejscu
Mission: Impossible – Dead Reckoning
Czarodziejski flet
Mustang z Dzikiej Doliny: Droga do Wolności
Magic Mike: Ostatni taniec
Wyprawa do dżungli
×