Ogl�daj za darmo w Player+!


Przewodnik po miłości Film Online

Obecnie oglądających: 160Przewodnik po miłości

Przewodnik po miłości

Apr. 27, 2023
Twoja ocena: 0
5 1 głos
Udostępniono0

WYSZUKIWARKI FILMOWE

Jaki problem chcesz zgłosić?

Opis

Gdzie obejrzeć Przewodnik po miłości film online?

Przewodnik po miłości: Nieoczekiwanie porzucona pracownica biura podróży (Rachael Leigh Cook) przyjmuje zlecenie, aby pod przykrywką zbadać branżę turystyczną w Wietnamie. Po drodze znajduje przygodę i romans. Razem ze swoim wietnamskim przewodnikiem (Scott Ly) postanawia zmienić trasę autobusu wycieczkowego, aby odkryć, jak wyglądają życie i miłość poza utartym szlakiem.

Obsada filmu

Przewodnik Netflixa po miłości poprowadzi Rachael Leigh Cook , która ma na swoim koncie takie filmy jak Ona jest wszystkim, On jest tym wszystkim, Miłość gwarantowana, a także wiele ról głosowych w grach wideo. Reżyserem filmu jest Steven Tsuchida . Reżyser pracował w przeszłości przy wielu projektach Netflix, w tym przy reżyserowaniu odcinków Cobra Kai i The Healing Powers of Dude . Na froncie filmowym wyreżyserował zeszłoroczny Resort to Love , który ukazał się w lipcu 2021 roku.
Inni aktorzy: Scott Ly, Ben Feldman, Missi Pyle, Glynn Sweet, Alexa Povah, Jacqueline Correa, Nondumiso Tembe, Morgan Dudley, Andrew Barth Feldman.

O filmie

Widziana wcześniej w He’s All That Rachel Leigh Cook powraca do serwisu Netflix, aby zagrać w zupełnie nowej komedii romantycznej A Tourist’s Guide to Love . Wchodząc na Netflix w kwietniu 2023 r., będziemy śledzić wszystko, co musisz wiedzieć o A Tourist’s Guide to Love , w tym fabułę, obsadę i datę premiery Netflix.
Pomysł na film wyszedł od samej Cook, który będzie drugim wyprodukowanym przez nią filmem oryginalnym Netflix po Love Guaranteed (dodany do Netflix 3 września 2020 r. ).
Scenariusz do A Tourist’s Guide to Love zostanie napisany przez scenarzystkę Eirene Donohue, która ma na swoim koncie takie tytuły jak Girls’ Night Out, A Sugar & Spice Holiday, A Christmas Spark i Christmas Cheer.

Przewodnik po miłości

 

Przewodnik po miłości
Przewodnik po miłości
Przewodnik po miłości
Przewodnik po miłości
Oryginalny tytuł A Tourist’s Guide to Love

Komentarze

148 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.


Tytuły które mogą Ci się spodobać

Super Mario Bros. Film
Jak ukradłem 100 milionów
Czarodziejski flet
Pokusa
Wróżka Zębuszka
Barbie
Kaskader
Zagrywki
Pokolenie Ikea
Snake Eyes. Geneza G.I.Joe
After 5. Na zawsze
Miłość jest blisko
×