Ogl�daj za darmo w Player+!


Perfect Addiction Film Online

Obecnie oglądających: 216Perfect Addiction

Perfect Addiction

Feb. 16, 2023Germany98 Min.R
Twoja ocena: 0
8 1 głos
Udostępniono0

WYSZUKIWARKI FILMOWE

Jaki problem chcesz zgłosić?

Opis

Gdzie obejrzeć Perfect Addiction film online?

Perfect Addiction: Zdrada boli, ale boli jeszcze bardziej, gdy sprawcami są najbliżsi. Co się stanie, gdy zaufanie miłości zostanie złamane, a wrzące płomienie zemsty zaczną świecić tak jasno? Jak zemścić się na mistrzu boksu, który zrobił ci krzywdę? Zdetronizuj go, używając jego arcy-nemezis. Film Perfect Addiction, oparty na bestsellerowej powieści dla młodzieży Claudii Tan pod tym samym tytułem, ma zostać wydany w Prime Video, a nowy zwiastun ma pokazać, czego widzowie mogą się spodziewać po tym pełnym pasji filmie.

Fabuła filmu

Skutecznie ciesząc się tym, co wydawało się idealnym życiem z imponującą równowagą pracy i miłości, Sienna Lane (Kiana Madeira) widzi, jak wszystko rozpada się na jej oczach w kupę gruzu po odkryciu, że jej chłopak, Jax Deneris (Matthew Noszka) zdradza ją z nikim innym jak jej młodszą siostrą. „Spanie z moją młodszą siostrą to akt wojny” — mówi Sienna do Jaxa w nowo wydanym zwiastunie. Pomimo scen, w których Sienna zabiera kij do niektórych samochodów, które najwyraźniej należą do Jaxa w akcie zemsty, ta dama ma opracowany znacznie skuteczniejszy plan zemsty.

Opis filmu i obsada

Znakomity trener boksu i część koła, które osadziło Jaxa na tronie jako aktualnego mistrza, Sienna knuje teraz, by zniszczyć jego wiarygodność i status na ringu, przejmując jego koronę. Aby to zrobić, zwraca się do jedynego mężczyzny, który może wysadzić Jaxa z fotela, jego zaciekłego rywala, Kaydena ( Ross Butler ). Jednak to, co zaczyna się jako idealny plan, w którym wszyscy dostają to, czego chcieli lub w przypadku Jaxa, zasłużyli, wkrótce zamienia się w złożony, skomplikowany i ekscytujący trójkąt miłosny, który wciąga wszystkich w okrutną orbitę namiętności i zemsty.
Oprócz wspomnianej obsady, w Perfect Addiction występuje także gwiazda The Shannara Chronicles, Manu Bennett. Romans dla młodzieży zostanie wyprodukowany przez Roberta Kulzera, Jeremy’ego Bolta i Arona Levitza z Wattpad Webtoon Studios. Producentami wykonawczymi filmu są Martin Moszkowicz , Eric Lehrman i Lindsey Weems Ramey.

Perfect Addiction

Perfect Addiction
Perfect Addiction
Perfect Addiction
Perfect Addiction
Perfect Addiction
Perfect Addiction
Perfect Addiction
Perfect Addiction
Perfect Addiction
Perfect Addiction
Oryginalny tytuł Perfect Addiction
Oceny z IMDb 6.6 34 głosy
Oceny z TMDb 4.5 2 głosy

Reżyser

Obsada

Kiana Madeira isSienna Lane
Sienna Lane
Ross Butler isKayden Williams
Kayden Williams
Matthew Noszka isJax Deneris
Jax Deneris
Bree Winslow isCara Hall
Cara Hall
Nicholas Duvernay isBrent Jacobs
Brent Jacobs
Ryan Bown isEvan Kessler
Evan Kessler
Poppy Gilbert isAlexandria Woods
Alexandria Woods

Komentarze

131 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.


Tytuły które mogą Ci się spodobać

To musi być miłość
Pierwsza klasa
Święto ognia
Czerwone niebo
Binti
Carmen
Niebieska linia
Tajniak
Bezmiar
Kocham ten kraj
Nostalgia
Imperium światła
×