Ogldaj za darmo w Amazon Prime Video!


Moving On Film Online

Obecnie oglądających: 98Moving On

Moving On

Mar. 17, 2023USA85 Min.Not Rated
Twoja ocena: 0
7 1 głos
Udostępniono0

WYSZUKIWARKI FILMOWE

Jaki problem chcesz zgłosić?

Opis

Gdzie obejrzeć  Moving On film online?

Moving On: Czterdzieści lat przyjaźni i cztery duże projekty później, Jane Fonda i Lily Tomlin , po osiemdziesiątce, miażdżą ją dzięki swoim celom związanym z przyjaźnią i wydają się najbardziej wpływową parą Hollywood. W swoim czwartym wspólnym projekcie i drugim wspólnym filmie roku dwaj najlepsi przyjaciele wracają do gry w nowej komedii o zemście, Moving On. Duet wciela się w dwóch oddalonych od siebie przyjaciół, którzy wracają do siebie i planują zemścić się na mężu swojej zmarłej przyjaciółki, który skrzywdził ich dziesiątki lat temu. Film Moving On, napisany i wyreżyserowany przez Paula Weitza.

Fabuła filmu

Fabuła, w której Claire i Evelyn chcą zamordować męża swojej zmarłej przyjaciółki. Klip przedstawia także innych głównych bohaterów, w tym Malcolma McDowella i Richarda Roundtree , gdzie Roundtree gra byłego kochanka Claire. Film, jak widać ze zwiastuna, będzie dość dramatyczny, usiany klasycznymi jednolinijkami i śmiertelnie poważnymi komediami między kluczowymi postaciami, a kobietami będącymi ich najlepszymi złymi postaciami, co jest najwspanialszą częścią każdego projektu, nad którym pracują. są w środku. Chociaż na podstawie zwiastuna trudno powiedzieć, dlaczego panie chcą zamordować męża swojej przyjaciółki, znając postacie, z których grają ci aktorzy, możemy założyć się, że musi to być coś złego, ale jednocześnie zabawnego. Przygotuj się na kolejny mocny, przezabawny film dwójki najlepszych w branży, którzy ponownie spotykają się, by wyruszyć w kolejną zabawną przejażdżkę. A kiedy czekasz na film, oto nasz krótki przewodnik ze wszystkimi szczegółami dotyczącymi nadchodzącego tytułu, w tym zwiastunem, fabułą, datą premiery, obsadą i postaciami oraz wszystkim, co wiemy do tej pory o Moving On.

Obsada filmu

Poza Fondą i Tomlinem, którzy występują w obsadzie filmu komediowego jako Claire i Evelyn, w obsadzie Moving On znajdują się także między innymi Malcolm McDowell, Richard Roundtree, Catherine Dent i Sarah Burns. Wcieli się w rolę Vivian, wraz ze swoimi wcześniejszymi współpracownikami: Diane Keaton , Mary Steenburgen , Candice Bergen , Craig T. Nelson , Don Johnson i Andy Garcia również powracają. Poza Moving On , Tomlin pojawia się także w 80 dla Brady’ego z Fondą, Ritą Moreno i Sally Field.

Moving On

Moving On
Oryginalny tytuł Moving On
Oceny z IMDb 7.3 49 głosy

Reżyser

Paul Weitz
Reżyser

Obsada

Komentarze

287 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.


Tytuły które mogą Ci się spodobać

C’mon C’mon
Żeby nie było śladów
Annette
Piosenki o miłości
Liczba doskonała
Forever Young
The Donor Party
Niebieska linia
Ant-Man i Osa: Kwantomania
Małżeństwo na skróty
Niewidzialna wojna
Opiekun
×