Ogl�daj za darmo w Player+!


Moving On Film Online

Obecnie oglądających: 250Moving On

Moving On

Mar. 17, 2023USA85 Min.Not Rated
Twoja ocena: 0
5 1 głos
Udostępniono0

WYSZUKIWARKI FILMOWE

Jaki problem chcesz zgłosić?

Opis

Gdzie obejrzeć  Moving On film online?

Moving On: Czterdzieści lat przyjaźni i cztery duże projekty później, Jane Fonda i Lily Tomlin , po osiemdziesiątce, miażdżą ją dzięki swoim celom związanym z przyjaźnią i wydają się najbardziej wpływową parą Hollywood. W swoim czwartym wspólnym projekcie i drugim wspólnym filmie roku dwaj najlepsi przyjaciele wracają do gry w nowej komedii o zemście, Moving On. Duet wciela się w dwóch oddalonych od siebie przyjaciół, którzy wracają do siebie i planują zemścić się na mężu swojej zmarłej przyjaciółki, który skrzywdził ich dziesiątki lat temu. Film Moving On, napisany i wyreżyserowany przez Paula Weitza.

Fabuła filmu

Fabuła, w której Claire i Evelyn chcą zamordować męża swojej zmarłej przyjaciółki. Klip przedstawia także innych głównych bohaterów, w tym Malcolma McDowella i Richarda Roundtree , gdzie Roundtree gra byłego kochanka Claire. Film, jak widać ze zwiastuna, będzie dość dramatyczny, usiany klasycznymi jednolinijkami i śmiertelnie poważnymi komediami między kluczowymi postaciami, a kobietami będącymi ich najlepszymi złymi postaciami, co jest najwspanialszą częścią każdego projektu, nad którym pracują. są w środku. Chociaż na podstawie zwiastuna trudno powiedzieć, dlaczego panie chcą zamordować męża swojej przyjaciółki, znając postacie, z których grają ci aktorzy, możemy założyć się, że musi to być coś złego, ale jednocześnie zabawnego. Przygotuj się na kolejny mocny, przezabawny film dwójki najlepszych w branży, którzy ponownie spotykają się, by wyruszyć w kolejną zabawną przejażdżkę. A kiedy czekasz na film, oto nasz krótki przewodnik ze wszystkimi szczegółami dotyczącymi nadchodzącego tytułu, w tym zwiastunem, fabułą, datą premiery, obsadą i postaciami oraz wszystkim, co wiemy do tej pory o Moving On.

Obsada filmu

Poza Fondą i Tomlinem, którzy występują w obsadzie filmu komediowego jako Claire i Evelyn, w obsadzie Moving On znajdują się także między innymi Malcolm McDowell, Richard Roundtree, Catherine Dent i Sarah Burns. Wcieli się w rolę Vivian, wraz ze swoimi wcześniejszymi współpracownikami: Diane Keaton , Mary Steenburgen , Candice Bergen , Craig T. Nelson , Don Johnson i Andy Garcia również powracają. Poza Moving On , Tomlin pojawia się także w 80 dla Brady’ego z Fondą, Ritą Moreno i Sally Field.

Moving On

Moving On
Oryginalny tytuł Moving On
Oceny z IMDb 7.3 49 głosy

Reżyser

Paul Weitz
Reżyser

Obsada

Komentarze

107 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.


Tytuły które mogą Ci się spodobać

Polite Society
Disco Boy
W gorsecie
Shazam! Gniew bogów
Piękna katastrofa 2
Kocham ten kraj
Najbardziej samotny chłopak na świecie
Perfect Addiction
Żużel
Zabójcze wesele
Czarna owca
Somewhere in Queens
×