Ogl�daj za darmo w Amazon Prime Video!


Dogman Film Online

Obecnie oglądających: 100Dogman

Dogman

Aug. 31, 202320 Min.
Twoja ocena: 0
8 1 głos
Udostępniono1

WYSZUKIWARKI FILMOWE

Jaki problem chcesz zgłosić?

Opis

Gdzie obejrzeć Dogman film online?

Dogman: Czy psy można kochać bardziej od własnej rodziny? Douglas (Caleb Landry Jones) nie ma co do tego wątpliwości. Potworne tortury, którym poddany został jako dziecko przez fundamentalistycznie religijnych ojca i brata, zmieniły go na zawsze. Już jako dorosły Douglas szuka sprawiedliwości, tożsamości i miejsca dla siebie, eksperymentuje i chwyta dzień. Towarzyszą mu w tym wierne psy, które okażą się nie tylko lekarstwem na samotność, ale i świetnymi kompanami w walce z gangiem terroryzującym miasto.

Potworne tortury

Luc Besson, którego filmy ukształtowały całe pokolenia, powraca z hitem na miarę swoich największych osiągnięć! Czy psy można kochać bardziej od własnej rodziny? Douglas (Caleb Landry Jones) nie ma co do tego wątpliwości. Potworne tortury, którym poddany został jako dziecko przez fundamentalistycznie religijnych ojca i brata, zmieniły go na zawsze. Już jako dorosły Douglas szuka sprawiedliwości, tożsamości i miejsca dla siebie, eksperymentuje i chwyta dzień. Towarzyszą mu w tym wierne psy, które okażą się nie tylko lekarstwem na samotność, ale i świetnymi kompanami w walce z gangiem terroryzującym miasto… Po tym seansie natychmiast pobiegniesz do domu, by powiedzieć swojemu psu, że go kochasz.

O filmie

Film Dogman to opowieść o zwykłym i przez wszystkich lubianym psim fryzjerze. Marcello mieszka i pracuje w niewielkiej, spokojnej miejscowości we Włoszech. Oprócz pracy jako psi fryzjer, wychowuje także swoją córkę, Alidę. Skrywa jednak pewien sekret. Czasami para się handlem kokainą. Przez długie lata udaje się mu zachować swój sekret w tajemnicy, nikomu się nie narażając.

Dogman – obsada filmu

W filmie Dogman w obsadzie zobaczymy aktorów zarówno włoskich, jak i francuskich. W roli głównej jako Marcello wystąpił Marcello Fonte, który ma na swoim koncie także role w serialu HBO GO To wiem na pewno czy Apsromonte. Towarzyszy mu, w roli jego przeciwnika, Simoncino, Edoardo Pesce, którego możemy kojarzyć z filmu o tytule Jak Bóg da.

 

Dogman

Dogman
Dogman
Oryginalny tytuł Dogman

Reżyser

Obsada

Komentarze

194 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.


Tytuły które mogą Ci się spodobać

Tata
Somewhere in Queens
Hazardzista
Proste rzeczy
Lęk
Martwe zło: Przebudzenie
Niebieska linia
Poprzednie życie
My Happy Ending
Escape Room: Najlepsi z najlepszych
Liczba doskonała
Chevalier
×