Ogl�daj za darmo w Amazon Prime Video!


Bezmiar Film Online

Obecnie oglądających: 310Bezmiar

Bezmiar

Sep. 15, 2022France97 Min.Not Rated
Twoja ocena: 0
5 1 głos
Udostępniono0

WYSZUKIWARKI FILMOWE

Jaki problem chcesz zgłosić?

Opis

Gdzie obejrzeć Bezmiar film online?

Bezmiar to film o bezmiarze uczuć, o dojrzewaniu niezależnie od wieku, a „Cruz trzyma film razem jak siła grawitacji i ma cudowną, autentyczną chemię ze wszystkimi dziećmi, które grają tutaj jej dzieci, zwłaszcza z Giuliani. W urzekającym dramacie w reżyserii Emanuele Crialese Penelope Cruz jest jak skrzyżowanie Sophii Loren z blaskiem słońca. Clara i Felice nie są już zakochani, ale nie potrafią się rozstać. Dla Clary jej wyjątkowa relacja z trójką dzieci staje się ucieczką przed samotnością. Najstarsza córka, Adriana (11) korzysta z tego, że nikt w sąsiedztwie jej nie zna i zaczyna udawać przed innymi dziećmi, że jest chłopcem. Prowadzi to do rodzinę do krytycznego punktu.

Recenzja filmu

Sposób, w jaki Crialese splata oba wątki, nie pozwala wrzucić jego dzieła ani do szuflady z napisem „kino queerowe”, ani na półkę z dramatami o przemocy domowej. „L’immensità” wydaje mi się przede wszystkim szczerą i poruszającą opowieścią o rodzinie, która w zależności od sytuacji może być szalupą ratunkową lub kamieniem u szyi. Klara byłaby w stanie przychylić dzieciom nieba, ale jednocześnie uparcie odmawia zaakceptowania faktu, iż jej najstarsza córka chciałaby zmienić płeć. Rodzeństwo dba o siebie i spędza razem mnóstwo czasu, co jednak nie przeszkadza bratu w regularnym kablowaniu na Adrianę i zostawianiu pod jej drzwiami cuchnących „prezentów”.

O filmie

Rzym, lata siedemdziesiąte XX wieku, czasy ważnych zmian społecznych i kulturalnych, pełne blasku i splendoru. Młoda rodzina Borghetti właśnie wprowadziła się do jednego z nowo wybudowanych bloków mieszkalnych. Przeprowadzka ma wymiar słodko-gorzki. Chociaż rozpościerający się z najwyższego piętra widok na Rzym jest olśniewający, członkowie rodziny nie są sobie tak bliscy jak kiedyś.

 

 

Bezmiar

Bezmiar
Bezmiar
Bezmiar
Oryginalny tytuł L'immensità
Oceny z IMDb 6.3 853 głosy
Oceny z TMDb 6.597 93 głosy

Komentarze

306 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.


Tytuły które mogą Ci się spodobać

Juniper
Zielona granica
DNA
Pokolenie Ikea
Imperium światła
Carmen
Wesele
Nikt
Piosenki o miłości
Proste rzeczy
W co grają ludzie
Annette
×