Ogl�daj za darmo w Player+!


Bezmiar Film Online

Obecnie oglądających: 163Bezmiar

Bezmiar

Sep. 15, 2022France97 Min.Not Rated
Twoja ocena: 0
8 1 głos
Udostępniono0

WYSZUKIWARKI FILMOWE

Jaki problem chcesz zgłosić?

Opis

Gdzie obejrzeć Bezmiar film online?

Bezmiar to film o bezmiarze uczuć, o dojrzewaniu niezależnie od wieku, a „Cruz trzyma film razem jak siła grawitacji i ma cudowną, autentyczną chemię ze wszystkimi dziećmi, które grają tutaj jej dzieci, zwłaszcza z Giuliani. W urzekającym dramacie w reżyserii Emanuele Crialese Penelope Cruz jest jak skrzyżowanie Sophii Loren z blaskiem słońca. Clara i Felice nie są już zakochani, ale nie potrafią się rozstać. Dla Clary jej wyjątkowa relacja z trójką dzieci staje się ucieczką przed samotnością. Najstarsza córka, Adriana (11) korzysta z tego, że nikt w sąsiedztwie jej nie zna i zaczyna udawać przed innymi dziećmi, że jest chłopcem. Prowadzi to do rodzinę do krytycznego punktu.

Recenzja filmu

Sposób, w jaki Crialese splata oba wątki, nie pozwala wrzucić jego dzieła ani do szuflady z napisem „kino queerowe”, ani na półkę z dramatami o przemocy domowej. „L’immensità” wydaje mi się przede wszystkim szczerą i poruszającą opowieścią o rodzinie, która w zależności od sytuacji może być szalupą ratunkową lub kamieniem u szyi. Klara byłaby w stanie przychylić dzieciom nieba, ale jednocześnie uparcie odmawia zaakceptowania faktu, iż jej najstarsza córka chciałaby zmienić płeć. Rodzeństwo dba o siebie i spędza razem mnóstwo czasu, co jednak nie przeszkadza bratu w regularnym kablowaniu na Adrianę i zostawianiu pod jej drzwiami cuchnących „prezentów”.

O filmie

Rzym, lata siedemdziesiąte XX wieku, czasy ważnych zmian społecznych i kulturalnych, pełne blasku i splendoru. Młoda rodzina Borghetti właśnie wprowadziła się do jednego z nowo wybudowanych bloków mieszkalnych. Przeprowadzka ma wymiar słodko-gorzki. Chociaż rozpościerający się z najwyższego piętra widok na Rzym jest olśniewający, członkowie rodziny nie są sobie tak bliscy jak kiedyś.

 

 

Bezmiar

Bezmiar
Bezmiar
Bezmiar
Oryginalny tytuł L'immensità
Oceny z IMDb 6.3 853 głosy
Oceny z TMDb 6.597 93 głosy

Komentarze

321 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.


Tytuły które mogą Ci się spodobać

Bracia ze stali
Święto ognia
Mea Culpa
Niewierni w Paryżu
Blisko
365 dni: Ten dzień
Einstein i bomba
Piosenki o miłości
Przejścia
Pasja
Oppenheimer
After 5. Na zawsze
×