Ogl�daj za darmo w Player+!


Susza Film Online

Obecnie oglądających: 115Susza

Susza

Gdzie leży prawdaJan. 01, 2021Australia117 Min.R
Twoja ocena: 0
6 1 głos
Udostępniono0

WYSZUKIWARKI FILMOWE

Jaki problem chcesz zgłosić?

Opis

Gdzie obejrzeć Susza film online?

Susza: Agent federalny Aaron Falk wraca do ogarniętego suszą rodzinnego miasta, aby wziąć udział w pogrzebie przyjaciela z dzieciństwa. Niewyjaśniona śmierć krewnych zmarłego sprawia, że postanawia rozpocząć śledztwo. Policjant wraca do swojego rodzinnego miasta, aby stawić czoła demonom swojej przeszłości po tym, jak jego przyjaciel z dzieciństwa umiera na skutek makabrycznego samobójstwa.

Fabuła filmu

Detektyw Aaron Falk wraca do rodzinnego miasteczka po ponad dwudziestoletniej nieobecności, aby wziąć udział w pogrzebie swojego dawnego przyjaciela. Zgodnie z ustaleniami lokalnej policji, zmarły miał przed samobójczą śmiercią zamordować swoją żonę i dziecko. Jest jednak coś, co od początku nie zgadza się w tej historii. Aaron zostaje w miasteczku kilka dni dłużej, by dowiedzieć się, co wydarzyło się naprawdę. W toku śledztwa okazuje się, że sprawa może mieć związek z wydarzeniami sprzed dwudziestu lat i tajemniczym utonięciem młodej dziewczyny, z powodu którego lata temu Falk musiał opuścić miasto.

Recenzja filmu

Mimo paru zgrzytów i pewnej naiwności tej historii, seans Suszy upływa jednak dość przyjemnie i film paradoksalnie jest w stanie przytrzymać widza przy ekranie – opowieść, choć płynie powoli, dość dobrze się klei i naturalnie chcemy wiedzieć, jakie będzie rozwiązanie. Choć sugerowane od samego początku, nie jest ono całkowicie przewidywalne, co oczywiście zapisać można na plus. Widać, że twórcy starali się zaskoczyć widza kilkoma pomysłami fabularnymi; wprowadza się tu też mocne dramaty osobiste i tematy dość trudne – film, w wydźwięku ogólnym, jest raczej smutną i dołującą opowieścią, w dodatku bez happy endu. To, w połączeniu z suszą w szerokich i pustych kadrach, fajnie oddziałuje na wyobraźnię, a film zyskuje ciekawy, dobrze wyczuwalny klimat.

Susza

Susza
Susza
Susza
Susza
Susza
Oryginalny tytuł The Dry
Oceny z IMDb 6.9 14,024 głosy
Oceny z TMDb 7 130 głosy

Reżyser

Phil Jones
Reżyser

Obsada

Eric Bana isAaron Falk
Aaron Falk
Genevieve O'Reilly isGretchen Schoner
Gretchen Schoner
John Polson isScott Whitlam
Scott Whitlam
Matt Nable isGrant Dow
Grant Dow
Julia Blake isBarb Hadler
Barb Hadler
Bruce Spence isGerry Hadler
Gerry Hadler
BeBe Bettencourt isEllie Deacon
Ellie Deacon

Komentarze

151 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.


Tytuły które mogą Ci się spodobać

Air
Nikt
The Watchers
Piosenki o miłości
Serce łowcy
Czerwone maki
Skok w przestworzach
Imperium światła
365 dni
Raport Pileckiego
Niebezpieczni dżentelmeni
Proste rzeczy
×