Ogl�daj za darmo w Player+!


Tetris Film Online

Obecnie oglądających: 341Tetris

Tetris

Mar. 15, 2023120 Min.
Twoja ocena: 0
6 1 głos
Udostępniono0

WYSZUKIWARKI FILMOWE

Jaki problem chcesz zgłosić?

Opis

Gdzie obejrzeć Tetris film online?

Tetris: W stylu filmów takich jak The Founder czy Jobs , Tetris to film o człowieku stojącym za kultową grą. Chociaż nie jest to typowa przygodowa opowieść akcji, jak większość filmów z grami wideo, Tetris nadal zapewnia, że ​​wiesz, że stawka jest wysoka. Intrygujący nowy film będzie wkrótce transmitowany, więc oto wszystko, co musisz wiedzieć o Tetris. Z biegiem czasu adaptacje gier wideo powoli stawały się coraz lepsze. Od Sonic the Hedgehog przez Arcane po The Last of Us widzieliśmy, jak gry wideo zaczynają dominować na dużym i małym ekranie. Ale co by było, gdyby Hollywood zajął się kulisami tego wszystkiego? Co by było, gdybyśmy przyjrzeli się ekstremalnym wysiłkom, jakie trzeba podjąć, aby opublikować grę wideo dla mas? Właśnie tam pasuje ten film.

Fabuła filmu

Tetris opowiada prawdziwą historię o tym, jak holenderski projektant gier wideo Henk Rogers uczynił z Tetrisa grę, w którą gra się na całym świecie. Rogers odkrył Tetrisa w 1988 roku i zaryzykował życie, podróżując do Związku Radzieckiego, aby spotkać się z wynalazcą Aleksiejem Pażytnowem w nadziei, że gra trafi do mas. Filmowiec Matthew Vaughn opisał nawet nadchodzący film jako połączenie The Big Short z Bridge of Spies. Tetris jest oparty na prawdziwej historii. Henk Rogers (Taron Egerton) stworzył Tetrisa w 1988 roku. Ryzykuje wszystko, podróżując do Związku Radzieckiego, gdzie łączy siły z wynalazcą Aleksiejem Pażytnowem (Nikita Efremov), aby udostępnić grę publiczności. Podczas wywiadu z producentem Matthew Vaughnem o filmie w 2021 roku i oto, co miał do powiedzenia:
„To wspaniały, wspaniały, oryginalny thriller… To coś w rodzaju wyobraź sobie, że The Big Short spotyka się z Bridge of Spies . To trochę szalona, ​​wyjątkowa historia”.

Obsada filmu

Oryginalny film Apple wyreżyserował Jon S. Braid . W Tetris występują Moyo Akande, Toby Jones, Sofya Lebedeva, Rick Yune, Igor Grabuzov, Ken Yamamura, Miles Barrow, Aaron Vodovoz i Leva Andrejevaite . Film biograficzny został napisany przez Noah Pink i wyprodukowany przez Vaughna, Claudię Vaughn, Gillian Berrie, Gregora Camerona i Len Blavatnik. Producentem wykonawczym jest Lain MacKenzie .

Tetris

Tetris
Tetris
Tetris
Tetris
Tetris
Tetris
Tetris
Oryginalny tytuł Tetris

Reżyser

Jon S. Baird
Reżyser

Obsada

Taron Egerton isHenk Rogers
Henk Rogers
Nikita Efremov isAlexey Pajitnov
Alexey Pajitnov
Anthony Boyle isKevin Maxwell
Kevin Maxwell
Ben Miles isHoward Lincoln
Howard Lincoln
Ken Yamamura isMinoru Arakawa
Minoru Arakawa
Igor Grabuzov isValentin Trifonov
Valentin Trifonov

Komentarze

137 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.


Tytuły które mogą Ci się spodobać

Czerwone maki
Magic Mike: Ostatni taniec
Prawdziwe życie aniołów
Boston Strangler
Lęk
Civil War
Einstein i bomba
Kocham ten kraj
Nie odwracaj wzroku
Disco Boy
Lars jest LOL
Różyczka 2
×