Ogl�daj za darmo w Amazon Prime Video!


Carmen Film Online

Obecnie oglądających: 105Carmen

Carmen

Apr. 21, 2023Australia116 Min.R
Twoja ocena: 0
7 1 głos
Udostępniono0

WYSZUKIWARKI FILMOWE

Jaki problem chcesz zgłosić?

Opis

Gdzie obejrzeć Carmen film online?

Carmen: Zainspirowany kultową operą Millepied’s Carmen w tytułowej roli występuje Melissa Barrera , młoda kobieta uciekająca przed niebezpiecznym kartelem. Podczas podróży z Meksyku do Stanów Zjednoczonych spotyka Aidana granego przez Paula Mescala , miejscowego weterana, który niechętnie dołącza do patrolu granicznego. Po tym, jak podczas tego spotkania wszystko idzie nie tak, Carmen i Aidan uciekają razem do Los Angeles.

Fabuła filmu

Nowe początki mogą się zdarzyć w każdym momencie życia. Niezależnie od tego, czy wyruszasz w świat po raz pierwszy jako osoba dorosła, czy też zaczynasz od nowa karierę lub związek po czterdziestce, świat jest pełen szans na podniesienie się i rozpoczęcie od nowa. Valerie Buhagiar chce dokładnie to udowodnić. W wieku pięćdziesięciu lat życie Carmen zawsze było związane z kościołem i rodziną, ale kiedy spotyka ją nieoczekiwane spotkanie, jej świat szybko wywraca się do góry nogami.

O filmie Carmen

Film ukazuje tytułowego bohatera żyjącego we wspaniałym śródziemnomorskim kraju Malty w latach 80. Od razu odkrywamy, że rodzina i wiara to dwie najważniejsze i łączące nas rzeczy w świecie Carmen (Natascha McElhone), ale kiedy umiera jej brat, a ona sama siada w konfesjonale, szybko zdaje sobie sprawę, że życie to coś więcej. Uciekając na własną rękę, Carmen chce mieć ekscytującą historię, której nigdy nie była w stanie przeżyć, i wkrótce nawiązuje kontakt z młodym mężczyzną i rozpoczyna burzliwy romans, który zmieni jej życie na zawsze.

Mescal z nominacją do Oscara

Paul Mescal jest obecnie nominowany do Oscara za pracę nad filmem Aftersun z 2022 roku. Wcześniej Mescal wystąpił w limitowanej serii adaptacji powieści Sally Rooney Normal People. Melissa Barrera, która w filmie gra główną bohaterkę, zagra także w nadchodzącym filmie Krzyk 6 / Scream 6. Zagrała także w filmie Krzyk 5 z 2022 roku. Nie jest to jednak jej pierwsza muzyczna rola, ponieważ wcześniej zagrała w filmie In The Heights z 2021 roku.

Carmen

Carmen
Carmen
Carmen
Oryginalny tytuł Carmen
Oceny z IMDb 6.6 68 głosy

Reżyser

Obsada

Komentarze

133 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.


Tytuły które mogą Ci się spodobać

Oppenheimer
kRAJ
Zielony Rycerz. Green Knight
Creed 3
Annette
Wildflower
Lokatorka
Zaułek koszmarów
One True Loves
Sundown
Proste rzeczy
Lassie wróć!
×