Ogl�daj za darmo w Player+!


Carmen Film Online

Obecnie oglądających: 293Carmen

Carmen

Apr. 21, 2023Australia116 Min.R
Twoja ocena: 0
7 1 głos
Udostępniono0

WYSZUKIWARKI FILMOWE

Jaki problem chcesz zgłosić?

Opis

Gdzie obejrzeć Carmen film online?

Carmen: Zainspirowany kultową operą Millepied’s Carmen w tytułowej roli występuje Melissa Barrera , młoda kobieta uciekająca przed niebezpiecznym kartelem. Podczas podróży z Meksyku do Stanów Zjednoczonych spotyka Aidana granego przez Paula Mescala , miejscowego weterana, który niechętnie dołącza do patrolu granicznego. Po tym, jak podczas tego spotkania wszystko idzie nie tak, Carmen i Aidan uciekają razem do Los Angeles.

Fabuła filmu

Nowe początki mogą się zdarzyć w każdym momencie życia. Niezależnie od tego, czy wyruszasz w świat po raz pierwszy jako osoba dorosła, czy też zaczynasz od nowa karierę lub związek po czterdziestce, świat jest pełen szans na podniesienie się i rozpoczęcie od nowa. Valerie Buhagiar chce dokładnie to udowodnić. W wieku pięćdziesięciu lat życie Carmen zawsze było związane z kościołem i rodziną, ale kiedy spotyka ją nieoczekiwane spotkanie, jej świat szybko wywraca się do góry nogami.

O filmie Carmen

Film ukazuje tytułowego bohatera żyjącego we wspaniałym śródziemnomorskim kraju Malty w latach 80. Od razu odkrywamy, że rodzina i wiara to dwie najważniejsze i łączące nas rzeczy w świecie Carmen (Natascha McElhone), ale kiedy umiera jej brat, a ona sama siada w konfesjonale, szybko zdaje sobie sprawę, że życie to coś więcej. Uciekając na własną rękę, Carmen chce mieć ekscytującą historię, której nigdy nie była w stanie przeżyć, i wkrótce nawiązuje kontakt z młodym mężczyzną i rozpoczyna burzliwy romans, który zmieni jej życie na zawsze.

Mescal z nominacją do Oscara

Paul Mescal jest obecnie nominowany do Oscara za pracę nad filmem Aftersun z 2022 roku. Wcześniej Mescal wystąpił w limitowanej serii adaptacji powieści Sally Rooney Normal People. Melissa Barrera, która w filmie gra główną bohaterkę, zagra także w nadchodzącym filmie Krzyk 6 / Scream 6. Zagrała także w filmie Krzyk 5 z 2022 roku. Nie jest to jednak jej pierwsza muzyczna rola, ponieważ wcześniej zagrała w filmie In The Heights z 2021 roku.

Carmen

Carmen
Carmen
Carmen
Oryginalny tytuł Carmen
Oceny z IMDb 6.6 68 głosy

Reżyser

Obsada

Komentarze

198 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.


Tytuły które mogą Ci się spodobać

Imperium światła
The Lost King
Lokatorka
My Happy Ending
Różyczka 2
Wesele
Champions
DNA
Tetris
Powstaniec 1863
Prawdziwe życie aniołów
Disco Boy
×