Ogl�daj za darmo w Player+!


The Lost King Film Online

Obecnie oglądających: 118The Lost King

The Lost King

Oct. 07, 2022France108 Min.PG-13
Twoja ocena: 0
8 1 głos
Udostępniono0

WYSZUKIWARKI FILMOWE

Jaki problem chcesz zgłosić?

Opis

Gdzie obejrzeć The Lost King film online?

The Lost King: Na podstawie książki The King’s Grave: The Search for Richard III z 2013 roku , napisanej przez Philippę Langley , The Lost King opowiada prawdziwą historię Langleya, ówczesnego historyka-amatora, który dokonuje odkrycia stulecia w 2012 roku: dawno zaginione szczątki króla Ryszarda III. Po tym, jak sądzono, że został rozproszony ponad 500 lat temu, Langley znajduje szczątki tytułowego zaginionego króla pod parkingiem w Leicester. Film jest kroniką podróży Langely w jej podróży w poszukiwaniu szczątków, ponieważ jej pasja i niesłabnące badania spotkały się ze sceptycyzmem środowiska akademickiego.

Recenzja filmu

W archeologicznym znalezisku stulecia, szczątki króla Ryszarda III – przypuszczalnie rozrzucone ponad 500 lat temu – zostały odkryte pod parkingiem w Leicester w 2012 roku. Poszukiwaniom zainicjowała historyk-amator Philippa Langley, której pasja i niesłabnące badania zostały spełnione ze sceptycyzmem środowiska akademickiego. Wyreżyserowany przez dwukrotnie nominowanego do Oscara® Stephena Frearsa ( Królowa , Bardzo angielski skandal) z dwukrotnie nominowaną do Oscara Sally Hawkins ( Kształt wody , Spencer ) jako Langley, Zaginiony król to inspirująca, prawdziwa historia kobiety, która nie dała się zignorować i zmierzyła się z najwybitniejszymi brytyjskimi historykami, zmuszając ich do ponownego przemyślenia dziedzictwa jednego z najbardziej kontrowersyjnych władców w historii Anglii. Opowieść o odkryciach, obsesji i skradzionej chwale (zarówno wtedy, jak i teraz), The Lost King to magiczna przygoda oświetlona przebudzonym poczuciem celu pewnej kobiety.

Co ludzie mówią o filmie

Ostatni król miał swoją pierwszą premierę w zeszłym roku na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Toronto w 2022 roku i spotkał się z silnymi reakcjami krytyków, a wielu chwali występ Hawkina jako główną siłę filmu. Ross Bonaime, przyznał filmowi ocenę B- w swojej recenzji po obejrzeniu TIFF 2022 i wysoko ocenił występ Hawkinsa i powiedział, że jej dynamika z Cooganem była przyjemna. Trzeci akt był częścią filmu, na którą zwrócił szczególną uwagę, mówiąc, że zapewnia bohaterom „porywającą zapłatę” i „udaje się zapewnić doskonałe rozwiązanie”.

The Lost King

The Lost King
The Lost King
The Lost King
The Lost King
Oryginalny tytuł The Lost King
Oceny z IMDb 6.6 2,846 głosy
Oceny z TMDb 6.667 30 głosy

Reżyser

Obsada

Sally Hawkins isPhilippa Langley
Philippa Langley
Steve Coogan isJohn Langley
John Langley
Harry Lloyd isRichard III/Pete
Richard III/Pete
Mark Addy isRichard Buckley
Richard Buckley
James Fleet isJohn Ashdown-Hill
John Ashdown-Hill
Lee Ingleby isRichard Taylor
Richard Taylor
Adam Robb isMax Langley
Max Langley
Benjamin Scanlan isRaife Langley
Raife Langley
Amanda Abbington isSarah Levitt
Sarah Levitt

Komentarze

100 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.


Tytuły które mogą Ci się spodobać

Masz ci los!
Różyczka 2
Kokainowy miś
Zabij mnie, kochanie
Jutro będzie nasze
365 dni: Ten dzień
Till
Lupin Trzeci: Zamek Cagliostro
Astronauta
Boston Strangler
Kaskader
Piękna katastrofa 2
×