Ogl�daj za darmo w Player+!


Piękna i rzeźnik Film Online

Obecnie oglądających: 197Piękna i rzeźnik

Piękna i rzeźnik

Nov. 12, 2020USA102 Min.R
Twoja ocena: 0
7 1 głos
Udostępniono0

WYSZUKIWARKI FILMOWE

Jaki problem chcesz zgłosić?

Opis

Gdzie obejrzeć Piękna i rzeźnik film online?

Piękna i rzeźnik: Pewnego dnia w tajemniczy sposób Millie budzi się nie w swoim ciele tylko w ciele mordercy. Dziewczyna ma 24 godziny na odzyskanie swojego ciała, zanim zmiana stanie się trwała i zostanie uwięziona na zawsze. Problemem jest to, że teraz wygląda jak potężny psychopata, który poluje na ludzi, podczas gdy Rzeźnik wygląda jak ona i odkrywa, że posiadanie nastoletniego, kobiecego ciała może być niezłą przykrywką dla jego morderczej pasji.

Fabuła filmu

Główną bohaterką Pięknej i rzeźnika jest Millie, niepopularna nastolatka, która w szkole stanowi obiekt drwin. Nie interesują ją imprezy czy modne cichy. Jest nieśmiała, wrażliwa i prezentuje typ bohatera, który jest nam znany z filmów czy seriali dla nastolatków, rozgrywających się w szkolnych murach. Millie czas woli spędzać z niezawodnymi przyjaciółmi, gejem Joshem i czarnoskórą Nylą. Po śmierci ojca chce także pomóc mamie, która szuka zrozumienia w butelce. Jak na złość, mama pije właśnie wtedy, kiedy w miasteczku grasuje seryjny morderca zwany Rzeźnikiem, i nie zjawia się, by odebrać córkę ze sportowej imprezy. Kiedy więc dziewczyna zostaje sama w mieście, pada ofiarą poszukiwanego mordercy. Zostaje ugodzona magicznym sztyletem w księżycową noc – i to nie byle jaką, bo w piątek 13.

Recenzja filmu

Całe szczęście Piękna i rzeźnik nie jest komedią jedynie z założenia i jest w stanie rozśmieszyć, chociaż zdarzają się momenty bardziej zabawne i mniej zabawne, urocze i mniej urocze. Sporo powodów do uśmiechu dostarcza Vince Vaughn. Komediowa kreacja nastolatki zaklętej w ciele dojrzałego mężczyzny nie jest oczywiście jego rolą życia, ale trzeba przyznać, że wypadł całkiem zabawnie. Ci fani Vaughna, którzy liczyli, że zobaczą aktora również w roli czarnego charakteru, będą jednak rozczarowani. Bo choć są w filmie sceny ukazujące jego mordercze poczynania jeszcze przed przemianą, to aktor występuje w nich w przeważającej mierze w masce. Jeśli zaś chodzi o Kathryn Newton (Wielkie kłamstewka), to ta aktorka także dobrze poradziła sobie ze swoją rolą.

Piękna i rzeźnik

Piękna i rzeźnik
Piękna i rzeźnik
Piękna i rzeźnik
Piękna i rzeźnik
Piękna i rzeźnik
Piękna i rzeźnik
Oryginalny tytuł Freaky
Oceny z IMDb 6.4 39,255 głosy
Oceny z TMDb 6.8 762 głosy

Reżyser

Obsada

Vince Vaughn isThe Butcher
The Butcher
Kathryn Newton isMillie Kessler
Millie Kessler
Celeste O'Connor isNyla Chones
Nyla Chones
Misha Osherovich isJosh Detmer
Josh Detmer
Uriah Shelton isBooker Strode
Booker Strode
Dana Drori isCharlene Kessler
Charlene Kessler
Katie Finneran isCoral Kessler
Coral Kessler
Alan Ruck isMr. Bernardi
Mr. Bernardi

Komentarze

85 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.


Tytuły które mogą Ci się spodobać

Jak poderwać Billy’ego Walsha
Kajtek czarodziej
Free Guy
Lecznica złamanych serc
Weselny toast
Lisa Frankenstein
Dama
Somewhere in Queens
Bodyguard i żona zawodowca
Magic Mike: Ostatni taniec
I Love My Dad
Wystrzałowe wesele
×