Ogl�daj za darmo w Player+!


8 rzeczy, których nie wiecie o facetach Film Online

Obecnie oglądających: 230



8 rzeczy, których nie wiecie o facetach

8 rzeczy, których nie wiecie o facetach

Jan. 28, 2022Polska
Twoja ocena: 0
8 1 głos
Udostępniono0

WYSZUKIWARKI FILMOWE

Jaki problem chcesz zgłosić?

Opis

Gdzie obejrzeć 8 rzeczy, których nie wiecie o facetach film online?

8 rzeczy, których nie wiecie o facetach: O pięć lat starsi, ale niekoniecznie dojrzalsi faceci znowu ruszają do akcji! Siła przyjaźni, chwile wzruszenia i szalone przygody uwielbianych przez widzów bohaterów. Jak potoczyły się ich losy? Co nastąpiło po przysłowiowym: „żyli długo i szczęśliwie”? W nowej odsłonie komedii o męskich „słabościach” Ricky walczy z twórczym kryzysem, Jarosław z atakami paniki, Filip szaleje na giełdzie, Stefan próbuje zapanować nad złością, a Kordian poskładać złamane serce. Tylko Tomek, jako jedyny z przyjaciół, nadal odważnie spełnia marzenia. I w końcu wpada przez to w kłopoty. W wir szaleństw facetów, poza znanymi z poprzedniej części Basią i Zosią, wciągnięta zostanie również zupełnie nowa bohaterka – tajemnicza Pestka.

Opis filmu

Tytuł filmu nie jest tytułem wprost, ponieważ nie jest to opowieść tylko o facetach, ale również o ich kobietach. Ogólnie o pozycji współczesnego mężczyzny w dzisiejszym świecie. O tym, jakie kobiety nas otaczają, że są silne, wskazują drogę. Ale my – faceci – tacy jesteśmy, że jak już się nam raz pokaże, to idziemy, jak lokomotywa, po prostu potrzebujemy takiej zaczepki.
8 rzeczy, których nie wiecie o facetach to film zabawny, ale momentami też poruszający. Każdy przefiltruje go przez siebie. Wydaje mi się, że historia jest uniwersalna i widzowie, którzy wybiorą się do kina, uszczkną sobie taki punkcik, o którym pomyślą: 'A, to moje życie, to widziałem, to przeżyłem.

Obsada filmu

Obsada: Alicja Bachleda Curuś, Mikołaj Roznerski, Zbigniew Zamachowski, Maciej Zakościelny, Piotr Głowacki, Leszek Lichota Karolina Bruchnicka, Katarzyna Skrzynecka, Joanna Jarmołowicz, Piotr Polk, Michał Piela, Hanna Nowosielska, Feliks Matecki, Bartłomiej Nowosielski, Krzysztof Szczepaniak, Michalina Sosna, Dariusz Toczek, Sebastian Stankiewicz, Marek Dyjak, Henryk Gołębiewski, Monika Krzywkowska, Ewa Złotowska

8 rzeczy, których nie wiecie o facetach

8 rzeczy, których nie wiecie o facetach
Oryginalny tytuł 8 rzeczy, których nie wiecie o facetach
Oceny z IMDb 10 123,146 głosy
Oceny z TMDb 10 224,242 głosy

Reżyser

Reżyser

Obsada

Zbigniew Zamachowski isRyszard
Ryszard "Ricky" Poprawa
Maciej Zakościelny isKordian Bachleda-Mostowicz
Kordian Bachleda-Mostowicz

Komentarze

315 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.


Tytuły które mogą Ci się spodobać

Tata
Alibi.com 2
The Donor Party
Ona jest miłością
The Palace
Najbardziej samotny chłopak na świecie
Pogromcy duchów: Imperium lodu
Moja cudowna Wanda
Dungeons & Dragons: Złodziejski honor
Wariaci
Fuks 2
Kosmiczny mecz: Nowa era
×