Ogl�daj za darmo w Player+!


Żużel Film Online

Obecnie oglądających: 349Żużel

Żużel

Jul. 17, 2021Polska108 Min.3231
Twoja ocena: 0
6 1 głos
Udostępniono0

WYSZUKIWARKI FILMOWE

Jaki problem chcesz zgłosić?

Opis

Gdzie obejrzeć Żużel film online?

Żużel: Mistrz motocyklowy Lowa (Tomasz Ziętek) jest obiektem westchnień kobiet i źródłem zazdrości rywali z toru (Mateusz Kościukiewicz). Pogodny, miły dla ludzi, „zwyczajny”, ma frajdę z życia i tego, co robi. Jednak szelmowski uśmiech chłopaka skrywa codzienne zmagania ze strachem, widmem kontuzji i wypadków na żużlowych stadionach. Wszystko komplikuje się jeszcze bardziej, kiedy na drodze Lowy staje śliczna Roma (Jagoda Porębska). Czy zakochany w prędkości i motorach zawodnik, dla którego sport jest nie tylko szaleńczą, młodzieńczą pasją, ale też ucieczką od szarej rzeczywistości, znajdzie w swoim sercu miejsce na prawdziwą miłość? W życie motocyklowego mistrza wkracza piękna i wrażliwa dziewczyna.

Fabuła filmu

Żużel to rozgrywająca się w świecie żużlowców opowieść o sportowej pasji, miłości i rywalizacji. Głównym bohaterem filmu jest mistrz motocyklowy Lowa (w tej roli wschodząca gwiazda polskiego kina – Tomasz Ziętek), dla którego miłością, pasją i ucieczką od codzienności jest żużel. Chłopak codziennie jednak zmagać musi się ze strachem, widmem kontuzji i zazdrością rywali. Jego życie komplikuje się, kiedy poznaję Romę (Jagoda Porębska). Czy w życiu bohatera jest miejsce na miłość?

Recenzja filmu

Sam główny bohater, czyli Lowa, nie ratuje produkcji. Przede wszystkim źle wypadła jego metamorfoza. Kompletnie w nią nie uwierzyłem. Ta przemiana wydaje się wymuszona. Do tego dochodzi wątek romantyczny, który jest ważny dla opowieści, jednak zupełnie się nie sprawdza. Relacja Lowy z Romą miejscami staje się bardziej śmieszna niż łapiąca za serce. Mam wrażenie, że nie było pomysłu na ten aspekt fabuły i wtrącono go na siłę, żeby po prostu był. Tomasz Ziętek i Jagoda Porębska starają się, jak mogą, by coś wycisnąć z tej relacji, ale nie mają za bardzo z czego.

Żużel nie sprawdza się praktycznie na żadnej płaszczyźnie. Nie jest ani dobrym dramatem sportowym, ani historią miłosną, ani opowieścią kumpelską. Stanowi zlepek wątków, które nijak mają się do siebie. Scenariusz nie trzyma się kupy, realizacja scen sportowych stoi na słabym poziomie, a wątek romantyczny nie angażuje. Nie polecam.

Żużel

Oryginalny tytuł Żużel
Oceny z IMDb 3.7 25 głosy
Oceny z TMDb 5 1 głosy

Reżyser

Reżyser

Obsada

Komentarze

208 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.


Tytuły które mogą Ci się spodobać

Till
Nikt
Wojna z dziadkiem
Sweetwater
Kolejne 365 dni
Elvis
Piotruś Pan i Alicja w Krainie Czarów
Furioza
The Listener
Lars jest LOL
Joika
Niewidzialna wojna
×