Ogl�daj za darmo w Player+!


Poprzednie życie Film Online

Obecnie oglądających: 270Poprzednie życie

Poprzednie życie

Jun. 02, 2023South Korea106 Min.PG-13
Twoja ocena: 0
7 1 głos
Udostępniono0

WYSZUKIWARKI FILMOWE

Jaki problem chcesz zgłosić?

Opis

Gdzie obejrzeć Poprzednie życie film online?

Poprzednie życie: Celine Song wyciska łzy z oczu widzom wychodzącym z teatru. Stanowi to świadectwo debiutu scenicznego i reżyserskiego Songa, a także ról głównych aktorów: Grety Lee (Nora), Teo Yoo (Hae Sung) i Johna Magaro (Arthur). Niewygodny trójkąt miłosny opowiada historię wschodzącej nowojorskiej dramatopisarki, jej amerykańskiego męża i koreańskiego przyjaciela z dzieciństwa. Ale to, co naprawdę doprowadza publiczność do łez, to sposób, w jaki Song opowiada tę historię za pomocą idei „In-yun”, koreańskiego słowa oznaczającego los, który łączy ludzi, oraz tego, jak te powiązania przybierają różne formy w ciągu wielu żyć.

Opis filmu

In-Yun to koreańskie przekonanie, że ludzie zbliżają się do siebie, bo ich dusze poznały się w poprzednich wcieleniach. Nora (Greta Lee) i Hae Sung (Teo Yoo) dorastali razem w Korei Południowej. Rozdzieleni przez los jako dzieci, odnajdują się po latach dzięki mediom społecznościowym. W końcu miłosna i migrancka odyseja zaprowadziła oboje do Nowego Jorku. Nora jest już wtedy mężatką, a Hae Sung świeżo upieczonym singlem. „Co by było gdyby?” – to pytanie nie przestaje kołatać w ich głowach. A także w głowie męża Nory (John Magaro) zaskoczonego nagłą wizytą Koreańczyka.

O filmie

To love story, która z lekkością i wdziękiem definiuje na nowo zasady ekranowego romansu, rozkochując w sobie widzów Sundance, Berlinale i fanów studia A24. To na wskroś współczesny film, który goi złamane serca, daje szansę miłości, godzi przeszłość z przyszłością, uczy rozstawać się bez gniewu i z nadzieją na nowy początek. Dokonuje przy tym niemożliwego: sprawia, że zakochacie się w każdym z trojga bohaterów. Nora (Greta Lee) i Hae Sung (Teo Yoo) dorastali razem w Korei Południowej. Rozdzieleni przez los jako dzieci, odnajdują się po latach dzięki mediom społecznościowym. W końcu miłosna i migrancka odyseja zaprowadzi oboje do Nowego Jorku. Nora jest już wtedy mężatką, a Hae Sung świeżo upieczonym singlem.

Poprzednie życie

Poprzednie życie
Poprzednie życie
Poprzednie życie
Poprzednie życie
Poprzednie życie
Poprzednie życie
Poprzednie życie
Poprzednie życie
Poprzednie życie
Poprzednie życie
Oryginalny tytuł Past Lives
Oceny z IMDb 8.1 25,849 głosy
Oceny z TMDb 7.8 189 głosy

Reżyser

Celine Song
Reżyser

Obsada

Komentarze

89 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.


Tytuły które mogą Ci się spodobać

Civil War
Einstein i bomba
Miłość po angielsku
Śniegu już nigdy nie będzie
Miłość Seks & Pandemia
Powstaniec 1863
Podrabiani zakochani
Perfect Addiction
Miłość na pierwszą stronę
Mistrz
60 minut
Małżeństwo na skróty
×