Ogl�daj za darmo w Player+!


Polite Society Film Online

Obecnie oglądających: 241Polite Society

Polite Society

Apr. 28, 2023United Kingdom103 Min.Not Rated
Twoja ocena: 0
8 1 głos
Udostępniono0

WYSZUKIWARKI FILMOWE

Jaki problem chcesz zgłosić?

Opis

Gdzie obejrzeć Polite Society film online?

Polite Society: Lena, starsza siostra, niedawno rzuciła szkołę plastyczną i z trudem wraca do tworzenia. Ria, młodsza siostra, aspiruje do bycia kaskaderką, ale nie może wykonać ani jednego ruchu niżej. Duet znajduje w sobie wsparcie, a Lena kręci nawet filmy dla Rii, które umieszcza w Internecie w nadziei na włamanie się do branży. Patrząc z góry na życie, w którym mogą nie osiągnąć swoich marzeń, zawsze mają drugiego w swoim kącie, aby odeprzeć wszelkie wyzwania. Jednak wkrótce ten związek zostanie wystawiony na próbę przez najbardziej przerażającą perspektywę ze wszystkich: małżeństwo. Ria Khan uważa, że ​​musi uratować swoją starszą siostrę Lenę przed zbliżającym się małżeństwem. Po skorzystaniu z pomocy przyjaciół próbuje dokonać najbardziej ambitnego ze wszystkich napadów weselnych w imię niezależności i siostrzeństwa.

Recenzja filmu

Pojawia się przystojny Salim (Akshay Khanna), który nagle zaczyna głęboko interesować się Leną i zaczyna umawiać się z nią na randki. Choć początkowo jest sceptyczna, wkrótce zostaje zmieciona z nóg przez tego przystojnego lekarza o złotym sercu. Jasne, jego matka Raheela, grana przez kradnącą sceny Nimrę Bucha , raczej kontroluje i zawsze wydaje się, że po prostu się kręci, ale wydaje się, że Lena naprawdę kocha Salima. Przerażona rozwojem wydarzeń, który może spowodować utratę siostry i współmałżonki, Ria postanawia dowiedzieć się, jak może zakłócić zbliżające się zaślubiny. Nie będzie w tym sama, ponieważ rekrutuje swoje przyjaciółki Clarę (Seraphina Beh) i Albę (Ella Bruccoleri) jej pomóc. Cała trójka opracowuje serię eskalujących planów, podczas gdy Ria pozostaje pewna, że ​​z Salimem dzieje się coś nikczemnego i że tylko ona jest w stanie dotrzeć do sedna sprawy. Wynika to z tego, że wszyscy inni, w tym jej własna siostra, nie wierzą, że coś jest nie tak i że ona po prostu desperacko pragnie nie stracić kontaktu z bliskim rodzeństwem. W związku z tym film w dużej mierze opowiada o głupocie spektaklu, a jednocześnie ma silny emocjonalny przekaz, który łączy to wszystko razem.

Obsada filmu

Opisywana jako komedia akcji, Polite Society gra Priya Kansara (Bridgertonowie – Bridgerton), Ritu Arya (Red Notice), Shobu Kapoor (We Are Lady Parts), Ella Bruccoleri (Call The Midwife), Seraphina Ben (Top Boy), Jeff Mirza (We Are Lady Parts), Akshay Khanna (Chloe), Nimra Bucha (Ms. Marvel) i Shona Babayemi .

Polite Society

Polite Society
Polite Society
Polite Society
Oryginalny tytuł Polite Society
Oceny z IMDb 7.5 63 głosy

Reżyser

Nida Manzoor
Reżyser

Obsada

Komentarze

125 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.


Tytuły które mogą Ci się spodobać

Wariaci
Prom Pact
Czarny młyn
Spider-Man: Poprzez Multiwersum
Akademia Pana Kleksa
Forever Young
Strażnicy Galaktyki: Volume 3
Jak poderwać Billy’ego Walsha
Assassin
Święto ognia
Bad Boys: Ride or Die
Niebezpieczni dżentelmeni
×