Ogl�daj za darmo w Player+!


Blef doskonały Film Online

Obecnie oglądających: 210Blef doskonały

Blef doskonały

Mar. 31, 202390 Min.
Twoja ocena: 0
6 1 głos
Udostępniono0

WYSZUKIWARKI FILMOWE

Jaki problem chcesz zgłosić?

Opis

Gdzie obejrzeć Blef doskonały film online?

Blef doskonały to fantastyczna komedia z Karoliną Chapko, Piotrem Witkowskim i Mikołajem Roznerskim trafi do polskich kin już 31 marca. Prezentujemy zwiastun nowego filmu w reżyserii Michała Węgrzyna („Proceder”). Korzystając z pandemii i pracy w maseczkach, trójka pracowników Banku Narodowego postanawia okraść własny bank. Niezauważeni wynoszą 100 milionów euro w złocie, ale to dopiero początek problemów.

Reżyser o filmie

Pomysł na film był wynikiem i powstał po kilku miesiącach trwania pandemii. Wprowadzone przez administrację państwową obostrzenia miały zapobiec rozprzestrzenianiu się wirusa i na szczęście zapobiegły. Jednocześnie mogły doprowadzić do anarchii, rozbojów i ogólnego chaosu. Takie myśli krążyły w mojej głowie i to było inspiracją do napisania scenariusza. Tematem filmu chciałem uczynić nie to co realne i codzienne, ale myśli skrywane czy nawet czasem nieuświadomione – mówi reżyser Michał Węgrzyn.

Obsada filmu

W rolach głównych: Karolina Chapko („Yuma”), Agnieszka Kawiorska („Katyń”), Piotr Witkowski („Proceder„), Aleks Mackiewicz („Proceder”), Tomasz Oświeciński („Botoks”), Mikołaj Roznerski („7 rzeczy, których nie wiecie o facetach”). Za reżyserię i scenariusz odpowiada Michał Węgrzyn („Proceder”). Autorem zdjęć jest Maciej Tarapacz („Wygrać marzenia”), muzyki RX Rafał Sielawa („Proceder”). Scenografię przygotował Rafał Oryga („Kresy”), kostiumy – Anna Szaluś („Proceder”), charakteryzację – Joanna Szołtysek („Plan lekcji”), montaż – Bartosz Karczyński („Gierek”). Producentami obrazu są: Michał Nowak i Barbara Nowak.

 

Blef doskonały

Blef doskonały
Oceny z IMDb 9.8 3,313,112 głosy

Reżyser

Reżyser

Obsada

Komentarze

113 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.


Tytuły które mogą Ci się spodobać

To musi być miłość
Moje wielkie greckie wesele 3
A Little White Lie
Niewierni w Paryżu
8 rzeczy, których nie wiecie o facetach
Cwaniaki z Hollywood
Kokainowy miś
The End
Zabójcze wesele
Wyprawa do dżungli
Kryptonim Polska
Teściowie 2
×