Ogl�daj za darmo w Player+!


(Nie)długo i szczęśliwie Film Online

Obecnie oglądających: 238(Nie)długo i szczęśliwie

(Nie)długo i szczęśliwie

Nov. 11, 2021Italy101 Min.Not Rated
Twoja ocena: 0
5 1 głos
Udostępniono0

WYSZUKIWARKI FILMOWE

Jaki problem chcesz zgłosić?

Opis

Gdzie obejrzeć (Nie)długo i szczęśliwie film online?

(Nie)długo i szczęśliwie: Cztery małżeństwa dowiadują się, że ich śluby były nieważne, bo zostały udzielone przez osobę podszywającą się pod księdza. Czy zgodzą się po raz kolejny powiedzieć sobie „tak”, a może wykorzystają tę nadarzającą się okazję do rozstania? Okazuje się, że jeden ksiądz w pewnym włoskim mieście… Wcale nie jest księdzem. Tak więc wszystkie małżeństwa, których udzielił są nieważne. Pary, które poślubił muszą przez to raz jeszcze stanąć na ślubnym kobiercu. Tylko czy na pewno chcą?

Opis filmu

Reżyser i scenarzysta, Paolo Costella, musi mieć za sobą barwną przeszłość. Barwną w sensie ilości wydarzeń, a nie ich ogólnego charakteru. Jego „Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie” był bardzo słodko gorzkim filmem, opowiadającym o ludziach nieszczęśliwych, nieszczerych, noszących maski. Trzymał przy tym uwagę widza, więc niezależnie od tego, czy lubi się takie tematy, czy nie, oglądało się z zaciekawieniem. Duża w tym zasługa intrygujących relacji między postaciami – wiesz, kto z kim i dlaczego. Jego kolejny film raz jeszcze bierze się za ten sam temat, tym razem z nieco innej strony, chociaż finalnie efekt jest raczej podobny.

Fabuła filmu

Głównymi bohaterami filmu są cztery pary, choć tylko dwie z nich w jakikolwiek sposób znają się nawzajem. Pierwsza z nich prowadzi całkiem zwyczajne, dostatnie życie on jest radiowcem, ona businesswoman, uwielbiają swoje towarzystwo. Para, zdawać by się mogło, doskonała. Ale tylko z pozoru, bo nagłe uświadomienie sobie, że od ślubu minęło już sześć lat sprawia, że zaczynają zdawać sobie coraz mocniej sprawę z pewnych rzeczy, które do tej pory siedziały uśpione z tyłu głowy. Druga para jest o tyle unikalna, że sami zdążyli się rozstać i to na długo przed tym jak okazało się, że ich ślub i tak jest nieważny. Czy ta nowa rewelacja zmieni ich w jakikolwiek sposób, skoro i tak w zasadzie już ich nie do dotyczy? Ostatnie dwie pary są najbardziej wyraźnymi echami wspomnianego we wstępie, poprzedniego filmu Costelli. Dwa szczęśliwe, zaprzyjaźnione małżeństwa, spędzające ze sobą niemalże cały wolny czas. Niemalże rodzina. Przynajmniej dopóki na powierzchnię nie zaczną wypływać ich kolejne sekrety.

(Nie)długo i szczęśliwie

(Nie)długo i szczęśliwie
Oryginalny tytuł Per tutta la vita
Oceny z IMDb 5.5 39 głosy
Oceny z TMDb 6 6 głosy

Komentarze

290 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.


Tytuły które mogą Ci się spodobać

Plan na miłość
Pierwsza klasa
Najmro. Kocha, kradnie, szanuje
Kokainowy miś
Psi Patrol: Wielki film
Matka Chrzestna – Mafia Mamma
Święto ognia
Zagrywki
Wojownicze żółwie ninja: Zmutowany chaos
Kryptonim Polska
Czerwone niebo
Usłane różami
×