Ogl�daj za darmo w Player+!


Zabójcze wesele Film Online

Obecnie oglądających: 297Zabójcze wesele

Zabójcze wesele

Mar. 31, 2023
Twoja ocena: 0
7 1 głos
Udostępniono0

WYSZUKIWARKI FILMOWE

Jaki problem chcesz zgłosić?

Opis

Gdzie obejrzeć Zabójcze wesele film online?

Zabójcze wesele: Murder Mystery opowiada o nowojorskim gliniarzu Nicku Spitz (Adam Sandler), który zabiera swoją żonę Audrey (Jennifer Aniston) na fantazyjne wakacje, mając nadzieję na ponowne rozpalenie płomienia ich małżeństwa. Niestety, zostają wrobieni w morderstwo miliardera, co zmusza parę do rozwiązania sprawy i oczyszczenia swojego imienia podczas ucieczki. Zgodnie z oczekiwaniami przygoda robi to, czego nie mogła zrobić podróż, zbliżając parę do siebie i pokazując, jak dobrze mogą ze sobą współpracować. Nick i Audrey Spitzowie – świeżo upieczeni detektywi dopiero rozkręcający swój biznes – zostają zamieszani w międzynarodowe porwanie ich przyjaciela Maharadży, uprowadzonego z własnego wesela.

Fabuła filmu

Kontynuacja, której akcja toczy się chwilę po pierwszym filmie, przywróci Spitz, gdy pracują nad utrzymaniem swojej prywatnej agencji detektywistycznej. Pijani emocjami polowania z pierwszego filmu, para postanowiła poświęcić swoje życie wspólnemu rozwiązywaniu zagadek kryminalnych. Niestety wygląda na to, że biznes nie kwitnie, a Szpice walczą o nowe sprawy.
Co gorsza, ich przyjaciel, Mahajara (Adeel Akhtar), zostaje porwany podczas własnego ślubu, co prowadzi parę do kolejnego szalonego pościgu z nieznanym przestępcą. Ta nowa sprawa może pomóc umieścić ich agencję na mapie, jeśli będą mieli szczęście. I kto wie, ich bogaty przyjaciel może również rzucić na nich ogromną nagrodę, jeśli uda im się go odzyskać.

Obsada filmu

Poza Sandlerem i Anistonem prowadzącymi obsadę, w Murder Mystery 2 wystąpią także Tinker Tailer Soldier Spy, Mark Strong, gwiazda Inglourious Basterds, Mélanie Laurent, gwiazda After Yang, Jodie Turner-Smith, Enrique Arce z gry Money Heist, gwiazda Scandal Tony Goldwyn, Bad Moms. gwiazda Annie Mumolo , gwiazda Cudowna pani Maisel Zurin Villanueva i gwiazda planu B Kuhoo Verma . Jana Kani powraca również do swojej roli pułkownika Ulengi. Murder Mystery 2 wyreżyserował Jeremy Garelick na podstawie scenariusza Jamesa Vanderbilta, który jest także autorem scenariusza do pierwszego filmu.

Zabójcze wesele

Zabójcze wesele
Zabójcze wesele
Zabójcze wesele
Zabójcze wesele
Zabójcze wesele
Zabójcze wesele
Zabójcze wesele
Zabójcze wesele
Oryginalny tytuł Murder Mystery 2

Reżyser

Obsada

Adam Sandler isNicholas 'Nick' Spitz
Nicholas 'Nick' Spitz
Jennifer Aniston isAudrey Spitz
Audrey Spitz
Mark Strong isConner Miller
Conner Miller
Adeel Akhtar isMaharajah
Maharajah
Mélanie Laurent isClaudette Joubert
Claudette Joubert
Jodie Turner-Smith isCountess Sekou
Countess Sekou
John Kani isColonel Ulenga
Colonel Ulenga
Dany Boon isInspector Laurent de la Croix
Inspector Laurent de la Croix
Enrique Arce isFrancisco Perez
Francisco Perez

Komentarze

147 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.


Tytuły które mogą Ci się spodobać

Alibi.com 2
Gdzie diabeł nie może, tam baby pośle
Susza
Roving Woman
The End
Na twoim miejscu
Assassin
Bez paniki
Piękna i rzeźnik
Sing 2
Siła naszych marzeń
Civil War
×