Ogl�daj za darmo w Amazon Prime Video!


Babcia tu była Film Online

Obecnie oglądających: 346Babcia tu była

Babcia tu była

Jan. 25, 2019NO98 Min.PG
Twoja ocena: 0
5 1 głos
Udostępniono0

WYSZUKIWARKI FILMOWE

Jaki problem chcesz zgłosić?

Opis

Gdzie obejrzeć Babcia tu była film online?

Babcia tu była: Kobieta po sześćdziesiątce postanawia odejść męża i zacząć życie od nowa. Jednak będąc gospodynią domową przez większość swojego życia i mieszkając w małym miasteczku, nie będzie to proste. Britt-Marie jest kobietą po 60-tce, której coraz bardziej doskwiera samotność. Właśnie rozpadło się jej czterdziestoletnie małżeństwo i skończyła rola gospodyni domowej, a jedyna praca, którą może podjąć, znajduje się w biednym miasteczku Borg. Poza cuchnącą piwem pizzerią, wszystko zostało tam zamknięte. Britt-Marie nie znosi piłki nożnej, a jedyne, co zostało w Borg, to piłka nożna. Drużyna młodzieżowa próbuje znaleźć trenera i jest tak zdesperowana, że jest gotowa dać pracę komukolwiek, nawet Britt-Marie. Tak zaczyna się największa przygoda jej życia.

Opis filmu

63-letnia Britt-Marie (Pernilla August) rozstaje się z mężem po 40 latach związku. Kobieta, dotychczas gospodyni domowa, znajduje zatrudnienie w ośrodku rekreacyjnym w małej miejscowości Borg. Jej praca polega na trenowaniu dziecięcej drużyny piłkarskiej, która jest dumą niewielkiego miasteczka. Britt-Marie rozpoczyna przygodę pełną wyzwań, ale również ciepła i miłości.

Literatura

Britt-Marie właśnie po 40 latach porzuciła męża i życie gospodyni domowej, by zacząć wszystko od nowa w Borg, jednym z tych dotkniętych kryzysem przydrożnych miasteczek. Poza cuchnącym piwem sklepem spożywczym-pizzerią-warsztatem samochodowym-urzędem pocztowym wszystko zostało tam zamknięte. Wszystko oprócz ośrodka rekreacyjnego, w którym Britt-Marie znajduje pracę.
Kobieta nie znosi piłki nożnej, a jedyne, co zostało w Borg, to piłka nożna. Nie jest to bynajmniej początek wspaniałej przyjaźni. Jednak kiedy przeraźliwie pozbawiona talentu drużyna młodzieżowa, chcąc wystąpić w rozgrywkach, desperacko próbuje znaleźć trenera, Britt-Marie nie ma odwrotu. Zwłaszcza gdy niebawem zostaje zaproszona na randkę z policjantem i łamie rękę w solarium.

Babcia tu była

Babcia tu była
Babcia tu była
Babcia tu była
Babcia tu była
Oryginalny tytuł Britt-Marie var här
Oceny z IMDb 5.4 1,578 głosy
Oceny z TMDb 4.8 39 głosy

Reżyser

Tuva Novotny
Reżyser

Obsada

Komentarze

158 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.


Tytuły które mogą Ci się spodobać

Magic Mike: Ostatni taniec
Matka Chrzestna – Mafia Mamma
The Lost King
Shazam! Gniew bogów
Miłość Seks & Pandemia
365 dni
Creed 3
Lassie wróć!
Roving Woman
DNA
Wyprawa do dżungli
Mistrz
×