Ogl�daj za darmo w Player+!


Babcia tu była Film Online

Obecnie oglądających: 288Babcia tu była

Babcia tu była

Jan. 25, 2019NO98 Min.PG
Twoja ocena: 0
8 1 głos
Udostępniono0

WYSZUKIWARKI FILMOWE

Jaki problem chcesz zgłosić?

Opis

Gdzie obejrzeć Babcia tu była film online?

Babcia tu była: Kobieta po sześćdziesiątce postanawia odejść męża i zacząć życie od nowa. Jednak będąc gospodynią domową przez większość swojego życia i mieszkając w małym miasteczku, nie będzie to proste. Britt-Marie jest kobietą po 60-tce, której coraz bardziej doskwiera samotność. Właśnie rozpadło się jej czterdziestoletnie małżeństwo i skończyła rola gospodyni domowej, a jedyna praca, którą może podjąć, znajduje się w biednym miasteczku Borg. Poza cuchnącą piwem pizzerią, wszystko zostało tam zamknięte. Britt-Marie nie znosi piłki nożnej, a jedyne, co zostało w Borg, to piłka nożna. Drużyna młodzieżowa próbuje znaleźć trenera i jest tak zdesperowana, że jest gotowa dać pracę komukolwiek, nawet Britt-Marie. Tak zaczyna się największa przygoda jej życia.

Opis filmu

63-letnia Britt-Marie (Pernilla August) rozstaje się z mężem po 40 latach związku. Kobieta, dotychczas gospodyni domowa, znajduje zatrudnienie w ośrodku rekreacyjnym w małej miejscowości Borg. Jej praca polega na trenowaniu dziecięcej drużyny piłkarskiej, która jest dumą niewielkiego miasteczka. Britt-Marie rozpoczyna przygodę pełną wyzwań, ale również ciepła i miłości.

Literatura

Britt-Marie właśnie po 40 latach porzuciła męża i życie gospodyni domowej, by zacząć wszystko od nowa w Borg, jednym z tych dotkniętych kryzysem przydrożnych miasteczek. Poza cuchnącym piwem sklepem spożywczym-pizzerią-warsztatem samochodowym-urzędem pocztowym wszystko zostało tam zamknięte. Wszystko oprócz ośrodka rekreacyjnego, w którym Britt-Marie znajduje pracę.
Kobieta nie znosi piłki nożnej, a jedyne, co zostało w Borg, to piłka nożna. Nie jest to bynajmniej początek wspaniałej przyjaźni. Jednak kiedy przeraźliwie pozbawiona talentu drużyna młodzieżowa, chcąc wystąpić w rozgrywkach, desperacko próbuje znaleźć trenera, Britt-Marie nie ma odwrotu. Zwłaszcza gdy niebawem zostaje zaproszona na randkę z policjantem i łamie rękę w solarium.

Babcia tu była film online cda zalukaj za darmo

Babcia tu była
Babcia tu była
Babcia tu była
Babcia tu była
Oryginalny tytuł Britt-Marie var här
Oceny z IMDb 5.4 1,578 głosy
Oceny z TMDb 4.8 39 głosy

Reżyser

Tuva Novotny
Reżyser

Obsada

Komentarze

209 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.


Tytuły które mogą Ci się spodobać

Kaskader
Oppenheimer
Liczba doskonała
Apokawixa
Kocham ten kraj
Za duży na bajki 2
Lars jest LOL
Najmro. Kocha, kradnie, szanuje
Czerwone maki
After 5. Na zawsze
Pinball: The Man Who Saved the Game
C’mon C’mon
×