Ogl�daj za darmo w Amazon Prime Video!


W co grają ludzie Film Online

Obecnie oglądających: 180W co grają ludzie

W co grają ludzie

Jun. 25, 2020Finland105 Min.Not Rated
Twoja ocena: 0
8 1 głos
Udostępniono0

WYSZUKIWARKI FILMOWE

Jaki problem chcesz zgłosić?

Opis

Gdzie obejrzeć W co grają ludzie film online?

W co grają ludzie: Grupa przyjaciół postanawia zorganizować przyjęcie niespodziankę z okazji zbliżających się urodzin Mitzi. Pełen nostalgii weekend spędzony w idyllicznie położonym domu ma przypomnieć bohaterom czasy, kiedy byli nastolatkami. Czy coś może pójść nie tak? Z pewnością, zwłaszcza, że jubilatka nie wydaje się zachwycona pomysłem grupy. Skołowana kobieta liczyła raczej na spokojny weekend, a na to się nie zanosi. Napięcie rośnie i chociaż bohaterowie starają się na chwilę zapomnieć o dorosłości, to wspólnie spędzony czas zmusi ich jednak do ponownej oceny przeszłości i teraźniejszości.

Recenzja filmu

Trudno się nudzić, gdyż pomimo tego samego miejsca akcji, czyli odciętej od świata wyspy, akcja rozwija się w dynamiczny sposób. Widz poczuje się raczej jak uczestnik wydarzeń, a nie jak jedyny trzeźwy patrzący ze skwaszoną miną na kolejne ekscesy podpitych znajomych. Szkoda więc, że Toivoniemi poszła w swoim scenariuszu o kilka kroków za daleko. Zwroty akcji w pewnym momencie skręcają w stronę telenoweli, kiedy konfiguracje romansów i zdrad zaczynają wyrastać ponad normę. Choć oczywiście każda grupa przyjaciół rządzi się swoimi prawami i być może to tylko dla mnie niektóre sytuacje wydają się być już zupełnie absurdalne. W każdym razie płynie z tego raczej przygnębiający wniosek, że często utrzymujemy kontakt z dawnymi znajomymi, po wielu latach nie mając z nimi zbyt wiele wspólnego. Przedstawiona w filmie przyjaźń polega bowiem głównie na braniu, a bohaterowie zapominają o ewentualnych konsekwencjach swoich czynów.

Skandynawski aktor z sukcesem w Hollywood

Z łatwością można uwierzyć, że to ludzie mający wspólną przeszłość, powiązani trudnymi, emocjonalnymi więzami. Bawi ironiczna rola znanego z serialu Upadek królestwa Christiana Hillborga, który z dystansem ogrywa wizerunek skandynawskiego aktora odnoszącego sukcesy w Hollywood. Bo choćby wszystko się paliło i waliło, to nie można odmówić, gdy pojawia się propozycja zagrania u samego Martina Scorsese!

W co grają ludzie

W co grają ludzie
Oryginalny tytuł Seurapeli
Oceny z IMDb 7.4 587 głosy
Oceny z TMDb 5.4 7 głosy

Komentarze

221 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.


Tytuły które mogą Ci się spodobać

Champions
Pinball: The Man Who Saved the Game
Plan 75
Poprzednie życie
Air
O nieskończoności
Imperium światła
Big George Foreman
Biały potok
A Little White Lie
Disco Boy
Nikt
×