Ogl�daj za darmo w Player+!


Kolejne 365 dni Film Online

Obecnie oglądających: 281Kolejne 365 dni

Kolejne 365 dni

Aug. 10, 2022112 Min.
Twoja ocena: 0
6 1 głos
Udostępniono0

WYSZUKIWARKI FILMOWE

Jaki problem chcesz zgłosić?

Opis

Gdzie obejrzeć Kolejne 365 dni film online?

Kolejne 365 dni: Relacja Laury i Massimo wisi na włosku, gdy próbują przezwyciężyć problemy z zaufaniem i zazdrością, podczas gdy wytrwały Nacho stara się ich rozdzielić. Ten film to zwieńczenie serii filmów bazujących na książkowej trylogii autorstwa Blanki Lipińskiej. Produkcja pojawi się na platformie już w sierpniu. Została wyreżyserowana przez Barbarę Białowąs i Tomasza Mandesa. Reżyser niedawno ponownie współpracował z Simonem Susinną przy nowym romansie Heaven in Hell, który został nakręcony na Półwyspie Helskim.

Fabuła filmu

W produkcji będziemy mogli śledzić dalsze losy Laury, Massimo oraz Nacho, który po raz pierwszy pojawił się w poprzedniej części – Ten dzień. Małżonkowie mają spore problemy z zaufaniem. Dodatkowo główna bohaterka coraz częściej odczuwa samotność. Włoch wydaje się nieobecny i ciągle zajęty. Laura natomiast przeżyła strzelaninę i czuje, że dostała drugą szansę od losu. Nie chce tego zmarnować. Zdarza jej się wracać myślami do przystojnego Nacho z którym spędziła kilka pięknych chwil. Czy przekreśli całe swoje małżeństwo dla nowej sympatii? Tego dowiemy już już 12 sierpnia 2022 roku! Wtedy film będzie można obejrzeć na TUTAJ.

O filmie

Chociaż film 365 dni zadebiutował na dużym ekranie, to dopiero dzięki Netflixowi stał się międzynarodowym hitem. Następna część osiągnęła jeszcze większy sukces i szybko przebiła rekord oglądalności ustanowiony przez poprzedniczkę.
Wszystko jednak zaczęło się od serii książek autorstwa Blanki Lipińskiej. Na cały cykl składają się kolejno: 365 dni, Ten dzień oraz Kolejne 365 dni. Powieści szybko zyskały miano polskich 50 twarzy Greya i stały się bestsellerem.

Obsada filmu

W głównych rolach zobaczymy oczywiście Annę Marię Sieklucką i Michele’a Morrone. Pojawi się również Simone Susinna, podziwiany zwłaszcza przez żeńską część widowni. Czy „Kolejne 365 dni” okażą się hitem na miarę dwóch poprzednich produkcji? Twórcy opublikowali oficjalny zwiastun, który ma rozochocić publiczność.

Kolejne 365 dni

Kolejne 365 dni
Kolejne 365 dni
Kolejne 365 dni
Kolejne 365 dni
Oryginalny tytuł Kolejne 365 dni
Oceny z TMDb 10 1 głosy

Reżyser

Obsada

Komentarze

222 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.


Tytuły które mogą Ci się spodobać

Ostatni wiking
Challengers
The Listener
Nostalgia
Oppenheimer
Małżeństwo na skróty
Lisa Frankenstein
Plan 75
Zabójcza gra
Plan na miłość
Bezmiar
Lars jest LOL
×