Ogl�daj za darmo w Amazon Prime Video!


Piosenki o miłości Film Online

Obecnie oglądających: 330Piosenki o miłości

Piosenki o miłości

Sep. 20, 2021Unknown90 Min.Not Rated
Twoja ocena: 0
5 1 głos
Udostępniono0

WYSZUKIWARKI FILMOWE

Jaki problem chcesz zgłosić?

Opis

Gdzie obejrzeć Piosenki o miłości film online?

Piosenki o miłości: Podczas urodzin ojca, organizowanych w jednej z warszawskich restauracji, Robert poznaje Alicję (Justyna Święs), dziewczynę z małego miasta obdarzoną pięknym głosem i talentem do pisania utworów. Chłopak szybko dochodzi do wniosku, że ma przed sobą ogromną szansę na stworzenie wyjątkowego projektu muzycznego. Problem w tym, że Alicja nie wierzy ani w siebie, ani w swoją twórczość. Namówienie jej do współpracy nie będzie łatwe.

Gwiazda filmu

Niekwestionowaną gwiazdą tego filmu jest Tomasz Włosok, który po raz kolejny udowadnia, że jest znakomitym aktorem. Bardzo ważną postacią jest również Andrzej grany przez Andrzej Grabowski Grany przez niego Robert od razu zyskuje naszą sympatię. Niestety, bardzo szybko obrażamy się na niego za to, co robi. To postać wielowymiarowa. Rozumiemy jego motywacje i nawet po części się z nimi zgadzamy, jednak sposób, w jaki postępuje, sprawia, że przestajemy mu kibicować. Staje się on bowiem czarnym charakterem tej opowieści.
Tomasz Habowski swoim debiutem w znakomity sposób przywitał się z widzami. Zarówno historia, jak i sposób jej przedstawienia są intrygujące. Reżyser postawił na czarno-biały obraz, który wprowadza bardzo fajny klimat. Piosenki o miłości to film, który ładuje człowieka pozytywną energią i daje też trochę do myślenia. Jest to kameralna historia, która pięknie wygląda na dużym ekranie.

Fabuła filmu Piosenki o miłości

Historia rozgrywa się we współczesnej Warszawie. Robert aspirujący muzyk, spotyka kelnerkę Alicję na przyjęciu u swojego ojca – znanego aktora Andrzeja Jaroszyńskiego. Przypadkiem słyszy jak dziewczyna śpiewa i proponuje jej wspólną pracę nad muzyką. Alicja od niedawna mieszka w Warszawie, brakuje jej pewności siebie i wiary w swój talent. Robert, który żyje w cieniu ojca, widzi w piosenkach Alicji szansę na zaistnienie. Podczas wspólnej pracy rodzi się między nimi uczucie.

O filmie

Robert jest synem znanego i cenionego aktora, ale sam znajduje się na początku kariery producenta muzycznego. Zdaje się, że dopiero szuka pomysłu na siebie. Pewnego dnia na zapleczu restauracji podgląda śpiewającą kelnerkę i tak zachwyca się jej głosem, że postanawia namówić na spotkanie, a następnie na wspólne nagrywanie jej piosenek. Alicja nie chce robić kariery za wszelką cenę i wydaje się, że Robert też nie. Jednak pod wpływem otoczenia jego podejście się zmienia.

Piosenki o miłości

Piosenki o miłości
Piosenki o miłości
Piosenki o miłości
Piosenki o miłości
Piosenki o miłości
Piosenki o miłości
Piosenki o miłości
Oryginalny tytuł Piosenki o miłości
Oceny z IMDb 7 294 głosy
Oceny z TMDb 6.8 5 głosy

Komentarze

211 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.


Tytuły które mogą Ci się spodobać

Chłopi
Inside
Disco Boy
Czas krwawego księżyca
The Lost King
Wróg doskonały
After 5. Na zawsze
The Palace
Big George Foreman
Obrazy bez autora
Blisko
Przybłędy – The Strays
×