Ogl�daj za darmo w Player+!


Matka Chrzestna – Mafia Mamma Film Online

Obecnie oglądających: 184Matka Chrzestna – Mafia Mamma

Matka Chrzestna – Mafia Mamma

Apr. 13, 2023
Twoja ocena: 0
7 1 głos
Udostępniono0

WYSZUKIWARKI FILMOWE

Jaki problem chcesz zgłosić?

Opis

Gdzie obejrzeć Matka Chrzestna – Mafia Mamma film online?

Matka Chrzestna – Mafia Mamma, wyreżyserowana przez reżyserkę Twilight (2008), Catherine Hardwick , widzi gwiazdę Knives Out Toni Collette zagrała pechową, samotną mieszkankę przedmieść, która niespodziewanie zostaje wciągnięta w skomplikowany świat przestępczości. Podróżując aż do wiejskich Włoch, postać grana przez Collette zostaje wybrana na nowego przywódcę jednej z najbardziej przerażających rodzin przestępczych w kraju. jej wiedzy o mafii pochodzi z wyżej wymienionych programów i filmów. Będzie musiała nauczyć się zasad i szybko się ich nauczyć, jeśli kiedykolwiek ma nadzieję, że będzie traktowana jako bezwzględna szefowa mafii, za jaką chcą ją jej rówieśnicy, i zostanie „mamą mafii” (chociaż jej pracownicy prawdopodobnie nie będą jej tak nazywać).

Recenzja filmu

W pierwszym minutach filmu Mafia Mamma szybko poznajemy główną bohaterkę, Kristin Balbano (Toni Collette), która żyje na co dzień na przedmieściach Stanów Zjednoczonych, zanim otrzymuje niespodziewany telefon. Ten telefon przychodzi aż z Włoch, a na drugiej linii jest kobieta o imieniu Bianca (Monica Bellucci), która, jak się później dowiemy, jest consigliere rodziny mafijnej Balbano. Bianca informuje Kristin, że jej dziadek, Giuseppe Balbano (Alessandro Bressanello), odszedł. Chociaż brzmi to jak tragiczna wiadomość, Kristin jest na to całkiem obojętna, ponieważ informuje Biancę, że tak naprawdę nigdy nie znała swojego dziadka. Mimo to Kristin zostaje zaproszona na pogrzeb swojego dziadka, z którym była w separacji, który odbywa się w Rzymie. Zdając sobie sprawę, że mogą to być ekscytujące wakacje i sposób na poznanie kraju, z którego pochodzi jej rodzina, ostatecznie przyjmuje ofertę.

Fabuła filmu

Kristin przybywa do Rzymu, rozpoczyna się ceremonia pogrzebowa i zaczyna wypytywać Biankę, kim był jej dziadek. Dowiaduje się o tym w nieoczekiwany sposób, gdy procesja zostaje zaatakowana przez uzbrojonych zabójców, którzy ścigają Kristin, co zrozumiałe, zmusza ją do pytania, co się u licha dzieje. Kristin zostaje zabrana z powrotem do posiadłości Balbano, gdzie wcześniejsze nagranie jej dziadka wyjaśnia Kristin, dlaczego tam jest. Mimo że ona i jej dziadek nie mieli bliskiego związku, nadal jest jedną z jego ostatnich żyjących krewnych, a on wybrał Kristin na swoją następczynię. Z pewną zachętą ze strony Bianki postanawia dać szansę prowadzeniu śmiercionośnej organizacji przestępczej. Zwiastun w końcu kończy się kartą tytułową Mafia Mamma, która oczywiście bardzo przypomina logo Ojca chrzestnego (1972). Co dziwne, jedyną rzeczą, której zwiastun nie zawiera, jest data premiery.

Matka Chrzestna - Mafia Mamma

Matka Chrzestna – Mafia Mamma
Oryginalny tytuł Mafia Mamma

Komentarze

126 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.


Tytuły które mogą Ci się spodobać

Operacja mumia
Test na teściów
Pokolenie Ikea
Pierwsza klasa
Zabij mnie, kochanie
Siła naszych marzeń
Muzyka
Teściowie 2
Righteous Thieves
Gra fortuny
Back on the Strip
Pies i kot
×