Ogl�daj za darmo w Player+!


Jak pokochałam gangstera Film Online

Obecnie oglądających: 264Jak pokochałam gangstera

Jak pokochałam gangstera

Jan. 05, 2022179 Min.
Twoja ocena: 0
5 1 głos
Udostępniono0

WYSZUKIWARKI FILMOWE

Jaki problem chcesz zgłosić?

Opis

Gdzie obejrzeć Jak pokochałam gangstera film online?

Jak pokochałam gangstera: Sequel polskiego filmu sensacyjnego „Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa.” Część druga to historia inspirowana życiem Nikodema Skotarczaka “Nikosia”, w którego rolę wciela się Tomasz Włosok. To opowieść o męskim świecie widzianym oczami kobiet. Nikoś to chłopak z nieposkromionym apetytem na sukces, który specjalizuje się w nielegalnym imporcie samochodów do Polski. Gigantyczne pieniądze, budowa samochodowego imperium, spektakularna ucieczka z więzienia… jego życie to ciągła jazda bez trzymanki, a jego historia pokazuje jak walczyć o siebie i ile trzeba poświęcić, żeby móc sobą pozostać.

Opis filmu

Film to sequel polskiego filmu sensacyjnego Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa. Część druga to odrębna historia oparta na biografii Nikodema Skotarczaka „Nikosia”, w którego rolę wciela się Tomasz Włosok. To opowieść o męskim świecie widzianym oczami kobiet. Film reżyseruje Maciej Kawulski, który razem z Krzysztofem Gurecznym jest także współautorem scenariusza. Premiera w pierwszej połowie 2022.

O filmie

W końcu z filmem całkiem nieźle poradziło sobie w kinach, a kiedy trafił na Netfliksa, użytkownicy wręcz oszaleli na jego punkcie. Inspirowana prawdziwymi zdarzeniami opowieść o mężczyźnie wspinającym się po szczeblach gangsterskiej hierarchii w Polsce, nie chciała opuścić topki najpopularniejszych tytułów w serwisie. Czy ten film powtórzy ten sukces? Tym razem opowieść inspirowana jest losami Nikodema „Nikosia” Skotarczaka, którego charakteryzuje niebotyczny apetyt na sukces. Para się nielegalnym importem samochodów do Polski i zadzierając z prawem buduje gigantyczne imperium.

Recenzja filmu Jak pokochałam gangstera

Jak sugeruje tytuł, historia zostanie opowiedziana z perspektywy kobiety. Jak też pewnie już zauważyliście, w zwiastunie pojawia się znajoma twarz. W główną rolę wciela się bowiem Tomasz Włosok, który w „Jak zostałem gangsterem” grał przyjaciela głównego bohatera Waldena. Bez wątpienia poczuliście również znajomy klimat.
Nic dziwnego. Za ten film odpowiada twórca „Jak zostałem gangsterem”. Za kamerą stanął bowiem Maciej Kawulski, który w tym wypadku jest również współautorem scenariusza. Czy uda mu się utrzymać poziom?

Jak pokochałam gangstera

Jak pokochałam gangstera
Jak pokochałam gangstera
Oryginalny tytuł Jak pokochałam gangstera

Reżyser

Obsada

Tomasz Włosok isNikodem 'Nikos' Skotarczak
Nikodem 'Nikos' Skotarczak
Magdalena Lamparska isHalina Ostrowska
Halina Ostrowska

Komentarze

89 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.


Tytuły które mogą Ci się spodobać

Parallel
Najmro. Kocha, kradnie, szanuje
Popiół
Powrót do tamtych dni
Shazam! Gniew bogów
Rosalie
Pszczelarz
Pinball: The Man Who Saved the Game
Zielony Rycerz. Green Knight
Film dla kosmitów
John Wick 4
Hit Man
×