Ogl�daj za darmo w Player+!


Miłość Seks & Pandemia Film Online

Obecnie oglądających: 296Miłość Seks & Pandemia

Miłość Seks & Pandemia

Feb. 04, 2022114 Min.
Twoja ocena: 0
5 1 głos
Udostępniono0

WYSZUKIWARKI FILMOWE

Jaki problem chcesz zgłosić?

Opis

Gdzie obejrzeć Miłość, Seks & Pandemia film online?

Miłość, seks i pandemia to opowieść o samotności w czasie pandemii. Produkcja skupia się na ludziach, którzy mają coraz większą trudność w zbudowaniu relacji z drugim człowiekiem, która byłaby oparta na miłości. Trzy spragnione wrażeń i męskiego towarzystwa przyjaciółki wychodzą w miasto, aby zabawić się w najkrótszą noc w roku. Kaja (Anna Mucha) jest pewną siebie i ambitną dziennikarką, która swoich kochanków już dawno przestała liczyć.

Opis filmu

Teraz na jej celowniku pojawia się niejaki Johnny – mistrz uwodzenia kobiet. Kaja widzi w nim nie tylko nową zdobycz, ale i szansę na przebojowy artykuł, na potrzeby którego postanawia pójść z Johnnym do łóżka. Olga (Zofia Zborowska-Wrona) to silna prokurator i zadeklarowana feministka. Jej poglądy i życie rodzinne zostaną wystawione na próbę, kiedy znajdzie się pod niemal narkotycznym wpływem mężczyzny z egzotycznego wschodu. Nora (Małgorzata Rozenek-Majdan) odnosi sukcesy zawodowo, zajmując się fotografią, ale jej życie uczuciowe pozostaje w rozsypce. Wszystko zmieni się, gdy przed obiektywem aparatu stanie młodszy od niej model. Wkrótce za sprawą pandemii życie trzech przyjaciółek oraz Bartka (Sebastian Dela) – kuzyna Kai, prawiczka, który postanawia podbić świat nocnych klubów jako striptizer – zostanie dosłownie wywrócone do góry nogami. A każde z nich odkryje, że miłość w czasach lockdownu ma znacznie więcej niż 50 twarzy.

Obsada filmu

Nie jest tajemnicą, że Patryk Vega ma wśród polskich aktorów stałe grono ulubieńców, których często zatrudnia w swoich kolejnych głośnych produkcjach. Tym razem jednak twórca nie postawił na doświadczoną gwiazdę pokroju Agnieszki Dygant czy Katarzyny Warnke. Jedną z głównych ról w swoim nowym filmie powierzył bowiem osobie, która do tej pory nie miała jeszcze okazji popisać się swoimi aktorskimi umiejętnościami – Małgorzacie Rozenek-Majdan. Gwiazda TVN wcieliła się w filmie „Miłość, seks & pandemia” w postać o imieniu Nora.

Działamy. Wspaniałe jest to, że życie stawia na mojej drodze wiele nowych wyzwań. Sprawdzanie się w kolejnych rolach ma w sobie ożywczą energię – pisała w listopadzie 2020 roku, publikując swoje zdjęcie z reżyserem na planie filmu. – Z wielką tremą będę czekać na efekt końcowy, bo kto wie… Oscar goes to… – dodała żartobliwie.

Poza żoną Radosława Majdana w obsadzie filmu „Miłość, seks & pandemia” znaleźli się m.in.: Zofia Zborowska, Anna Mucha, Sebastian Dela, Dawid Czupryński, Wojciech Sikora, Tomasz Dedek i Adrian Kłos.

Miłość Seks & Pandemia

Miłość Seks & Pandemia
Miłość Seks & Pandemia
Miłość Seks & Pandemia
Oryginalny tytuł Miłość, Seks & Pandemia

Komentarze

144 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.


Tytuły które mogą Ci się spodobać

Parallel
Niewidzialna wojna
Elvis
O nieskończoności
Smak wolności
Raport Pileckiego
Lecznica złamanych serc
Champions
Pasja
C’mon C’mon
Big George Foreman
Filip
×