Ogldaj za darmo w Amazon Prime Video!


Supercell Film Online

Obecnie oglądających: 102Supercell

Supercell

Mar. 17, 2023100 Min.
Twoja ocena: 0
5 1 głos
Udostępniono0

WYSZUKIWARKI FILMOWE

Jaki problem chcesz zgłosić?

Opis

Gdzie obejrzeć Supercell film online?

Supercell: Grad wielkości piłki baseballowej, gwałtowne wiatry i wzburzone tornada sprawiają, że superkomórki są zabójcze, a kiedy William Brody (Daniel Diemer) był chłopcem, jego ojciec – legendarny łowca burz – zginął od jednego. Teraz rodzinny biznes należy do Zane’a Rogersa (Alec Baldwin), lekkomyślnego organizatora wycieczek, który widzi znaki dolara tam, gdzie inni widzą burzowe chmury. Kiedy nadchodzi jego przeznaczenie w postaci jednej z najpotężniejszych burz w historii, William opuszcza swoją mamę (Anne Heche) i wraca do domu, aby połączyć siły z byłym partnerem ojca, Royem Cameronem (Skeet Ulrich). zdeterminowany, by ścigać jedno z najbardziej przerażających dzieł natury: klatkę niedźwiedzia.

Fabuła filmu

Jeśli jest jedna rzecz, którą większość ludzi wie o burzach superkomórek, to to, że nie są to dobre wieści. Jeśli go usłyszysz, powinieneś jak najszybciej biec w poszukiwaniu schronienia — chyba że jesteś śmiałkiem ścigającym burze, takim jak bohaterowie w oku cyklonu Herberta Jamesa Wintersterna. Film ujawnia trasę grupy łowców burz prowadzoną przez Zane’a ( Alec Baldwin ), który nie wydaje się ani trochę bać stawienia czoła burzy po tym, jak zaryzykował swoje życie burza po burzy, aby zarobić pieniądze. To dość zły pomysł od samego początku, ale jak wszyscy wiemy, złe pomysły mogą zaowocować ekscytującymi filmami, a w nim jest mnóstwo emocji. Nastoletni chłopak ucieka z domu, by pójść w ślady ojca, legendarnego łowcy burz Billa Brody’ego.

Recenzja Supercell

Z pozoru Supercell może wyglądać jak film o pogoni za burzą i o tym, jak ewoluowała od kilku ekstremalnych naukowców do corocznego doświadczenia turystycznego w parku rozrywki. Ale w gruncie rzeczy jest to ludzka opowieść o smutku chłopca szukającego swojej tożsamości po stracie ojca. Straciwszy mamę podczas pisania tej historii, byłam w stanie stwierdzić, że podróż Williama nie polegała wyłącznie na pogoni za jego ojcem, ale na odkryciu jego matki, którą uważał za coś oczywistego. To powiedziawszy, ostatecznie chcę, aby publiczność dobrze się bawiła, więc gdy nasi bohaterowie doświadczają magii i horroru otaczających ich burz, jesteśmy tuż obok nich, stłoczeni razem w furgonetce Brody Storm Tours.

Obsada filmu

Supercell to jeden z ostatnich tytułów, w których wystąpiła nominowana do nagrody Emmy Anne Heche przed swoją tragiczną śmiercią w 2022 roku. Heche nadal będzie można zobaczyć w kilku innych projektach, w tym w nadchodzącym serialu HBO The Idol . Oprócz niej w obsadzie Supercell znajdują się także Skeet Ulrich , Jordan Kristine Seamón i Anjul Nigam .

Supercell

Supercell
Oryginalny tytuł Supercell

Reżyser

Obsada

Skeet Ulrich isRoy Cameron
Roy Cameron
Anne Heche isDr Quinn Brody
Dr Quinn Brody
Daniel Diemer isWilliam Brody
William Brody
Alec Baldwin isZane Rogers
Zane Rogers
Richard Gunn isBill Brody
Bill Brody

Komentarze

125 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.


Tytuły które mogą Ci się spodobać

Morbius
John Wick 4
Szybcy i wściekli 9
King’s Man: Pierwsza misja
The 355
Matrix Zmartwychwstania
Nikt
Venom 2: Carnage
The Ritual Killer
Furioza
Top Gun: Maverick
Doktor Strange w multiwersum obłędu
×