Ogl�daj za darmo w Player+!


Meg 2: Głębia Film Online

Obecnie oglądających: 259Meg 2: Głębia

Meg 2: Głębia

Aug. 02, 2023China116 Min.PG-13
Twoja ocena: 0
5 1 głos
Udostępniono5

WYSZUKIWARKI FILMOWE

Jaki problem chcesz zgłosić?

Opis

Gdzie obejrzeć Meg 2: Głębia film online?

Meg 2: Głębia: Wyreżyserowany przez Bena Wheatleya Meg 2 podąża za Jonasem, który prowadzi zespół badawczy podczas odkrywczego nurkowania w głębinach oceanu . Jednak sytuacja zaczyna się kręcić, gdy grupa zostaje zmuszona do walki o przetrwanie z Megami o wysoką stawkę. W wyścigu z czasem Jonas musi prześcignąć drapieżniki, aby ujść z życiem.

O filmie

Oryginalny film fabularny z 2018 roku był ogromnym komercyjnym hitem, przynosząc 500 milionów dolarów w światowych kasach. Kontynuacja ma na celu podwojenie tego sukcesu dzięki wysokooktanowym sekwencjom akcji, ekscytującym przesłankom i napięciu, które utrzymają fanów w napięciu. Ciekawie będzie zobaczyć, jak ta funkcja radzi sobie na zatłoczonym letnim rynku filmowym, ale mimo to, biorąc pod uwagę, że oryginalny film dobrze odbił się echem wśród publiczności, prawdopodobnie będzie miał dobry początek.

Obsada filmu

Film ma wiele talentów, ponieważ Statham powraca jako Jonas Taylor, z Wu Jing jako Jiuming, Sophią Cai jako Meiying Zhang i Page Kennedy jako DJ. Obsadę uzupełniają Sergio Peris-Mencheta, Skyler Samuels, Cliff Curtis i Sienna Guillory. Wheatly reżyseruje na podstawie scenariusza Jona Hoebera, Ericha Hoebera i Deana Georgarisa na podstawie powieści The Trench Steve’a Altena.

Meg powraca na kilka sekund z najnowszą częścią

Pierwszy film Meg zaskoczył świat, kiedy trafił na duży ekran latem 2018 roku, przynosząc ponad 500 milionów dolarów w światowych kasach. Ponieważ film okazał się rezonować z publicznością, nie powinno dziwić, że kontynuacja wkrótce wejdzie w fazę produkcji, biorąc pod uwagę bogaty materiał z oryginalnej serii książek Steve’a Altena . Oczywiście, biorąc pod uwagę dotychczasowe materiały filmowe, film będzie odbiegał od tytułowej powieści Trench , na podstawie której powstał. Jednak film obiecuje zabawną, pełną akcji kreaturę, która może trzymać widzów na krawędzi ich miejsc. Z zatłoczonym rynkiem filmowym The Meg 2będzie musiał stawić czoła żmudnej bitwie o dominację w kasie, ale biorąc pod uwagę sukces pierwszego filmu, być może widzowie są gotowi na kolejną próbę podwodnego terroru, który czeka na nich na dużym ekranie.

Meg 2: Głębia

Meg 2: Głębia
Meg 2: Głębia
Meg 2: Głębia
Meg 2: Głębia
Oryginalny tytuł Meg 2: The Trench
Oceny z TMDb 6.75 10 głosy

Komentarze

107 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.


Tytuły które mogą Ci się spodobać

Pięć koszmarnych nocy
Jurassic World Dominion
Psi Patrol: Wielki film
Furioza
Sisu
Titane
Kosmiczny mecz: Nowa era
Free Guy
Czarny telefon
Konsekracja
Polite Society
American Siege
×