Ogl�daj za darmo w Player+!


Escape Room: Najlepsi z najlepszych Film Online

Obecnie oglądających: 184Escape Room: Najlepsi z najlepszych

Escape Room: Najlepsi z najlepszych

Wygrana była zaledwie początkiem.Jul. 01, 2021USA88 Min.PG-13
Twoja ocena: 0
8 1 głos
Udostępniono0

WYSZUKIWARKI FILMOWE

Jaki problem chcesz zgłosić?

Opis

Gdzie obejrzeć Escape Room: Najlepsi z Najlepszych film online?

Escape Room: Najlepsi z Najlepszych” to druga część horroru Adama Robitela z 2017 roku. Nowa odsłona pokaże dalsze losy ocalałej z krwawej zabawy grupy bohaterów. Punktem wyjścia nowej historii jest tytułowy Pojedynek Mistrzów. Sześć osób nieświadomie zostaje zamknięte escape roomie, gdzie łączą siły z dwiema osobami, którym udało się wyjść wcześniej. 

Fabuła filmu

W nowej odsłonie ocalali bohaterowie pierwszej części – Zoey oraz Ben – dowiadują się, że firma odpowiedzialna za budowę śmiertelnych escape roomów ukrywa się w Manhattanie. Decydują się więc walczyć przeciwko tym, którzy poprzednio ich uwięzili. Ich plan zostaje jednak przerwany, kiedy firma porywa wagon metra, w którym jadą bohaterowie. Zoey, Ben i inni pasażerowie, będący ocalałymi z innych escape roomów, znów muszą zmierzyć się ze śmiercionośnymi zagadkami.

Recenzja filmu

Tymczasem dręczony traumatycznymi wspomnieniami Ben (Logan Miller) wolałby wszystko zostawić za sobą, ale czuje się zobowiązany, by odwdzięczyć się Zoey za uratowanie życia w poprzedniej części. Decyduje się więc towarzyszyć jej w wyprawie do Nowego Jorku. Niestety, Minos okazuje się sprytniejszy niż bohaterowie – Zoey i Ben trafiają do nowego, zbudowanego ze sporym rozmachem, ogromnego escape roomu. W rozgrywkach nie biorą jednak udziału sami. Jak sugeruje tytuł filmu, pozostałymi „zawodnikami” w makabrycznych igrzyskach są najlepsi z najlepszych, czyli osoby, którym udało się uciec z innych escape roomów: nieodczuwająca bólu fizycznego Rachel (Holland Roden), Derek (Carlito Olivero), influencerka Brianna (Indya Moore) czy ksiądz alkoholik Nathan (Thomas Cocquerel).

Escape Room: Najlepsi z najlepszych

Escape Room: Najlepsi z najlepszych
Escape Room: Najlepsi z najlepszych
Escape Room: Najlepsi z najlepszych
Oryginalny tytuł Escape Room: Tournament of Champions
Oceny z IMDb 6.1 6,151 głosy
Oceny z TMDb 6.6 62 głosy

Komentarze

148 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.


Tytuły które mogą Ci się spodobać

Wojownicze żółwie ninja: Zmutowany chaos
Czarna Wdowa
Egzorcyzmy dnia siódmego
Zabójcze wesele
Zakonnica 2
Space Oddity
Egzorcysta: Wyznawca
Meg 2: Głębia
Uczeń tygrysa
Lisa Frankenstein
Niepokalana
Sound of Silence
×