Ogl�daj za darmo w Player+!


Ultimatum Film Online

Obecnie oglądających: 130Ultimatum

Ultimatum

Aug. 23, 2023France90 Min.Not Rated
Twoja ocena: 0
8 1 głos
Udostępniono0

WYSZUKIWARKI FILMOWE

Jaki problem chcesz zgłosić?

Opis

Gdzie obejrzeć Ultimatum film online?

Ultimatum: Złoczyńcy z filmów akcji wciąż nie mogą pojąć, że zadzieranie z Liamem Neesonem i jego dziećmi to zły pomysł , ponieważ gwiazda filmowa powróci w tym roku z kolejnym spektaklem akcji, Retribution. Dzięki uprzejmości producentów Non-Stop i The Commuter widzieliśmy już Neesona walczącego z terrorystami w samolocie w Non-Stop i walczącego z tajemniczymi manipulatorami w The Commuter. Teraz nominowany do Oscara aktor wyruszy w kolejną wysokooktanową przygodę innym środkiem transportu.

Opis filmu

Mieszkający w Berlinie, amerykański biznesmen Matt Turner (Liam Neeson) odwozi dzieci do szkoły, kiedy odbiera tajemniczy telefon. Głos ze słuchawki informuje go, że w jego samochodzie jest bomba, a brak współpracy czy próba kontaktu z policją grożą natychmiastową eksplozją. Aby uratować siebie i bliskich, Matt będzie musiał wykonać szereg zleceń nieznanego szantażysty. Jeśli odmówi, uzbrojony ładunek wybuchnie, zabijając Matta i niszcząc wszystko dookoła. Zmuszony do ciągłej jazdy, niemogący opuścić pojazdu mężczyzna rozpoczyna bezprecedensową walkę z czasem i desperacki wyścig po to, by ocalić życie.

Fabuła filmu

Wcielający się w walczącego ojca dwójki dorastających dzieci i bankiera o burzliwej przeszłości, grany przez Neesona Matt Turner zaczyna normalnie swój dzień z nastoletnim synem (Jack Champion) i młodą córką (Lilly Aspell) na tylnym siedzeniu samochodu. Dzieje się tak, dopóki nie odbiera telefonu od tajemniczego szaleńca, który twierdzi, że podłożył bombę w samochodzie Matta. Kiedy ten tajemniczy zamachowiec to udowodni, Matt i jego dzieci są zmuszeni wybrać się na przejażdżkę po mieście w thrillerze, który jest częściowo Uprowadzony, częściowo Szybki, a częściowo Szklana pułapka z zemstą.

Obsada filmu

Do Neesona dołącza imponująca obsada drugoplanowa Retribution , w tym gwiazda Avatar: The Way of Water Jack Champion jako nastoletni syn Matta Turnera i gwiazda franczyzy Wonder Woman Lilly Aspell jako młodsza córka Turnera. W obsadzie są także Embeth Davidtz (Armia ciemności), Matthew Modine (Stranger Things), Noma Dumezweni (Mała Syrenka), Arian Moayed (Sukcesja) i Emily Kusche (Wyspa). Jest całkiem spora szansa, że ​​jedną z tych drugoplanowych postaci jest zamachowiec, który dręczy Matta Turnera.

Ultimatum

Ultimatum
Ultimatum
Ultimatum
Oryginalny tytuł Retribution

Komentarze

85 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.


Tytuły które mogą Ci się spodobać

Furioza
Flash – Flashpoint
Krzyk 6
Czarna Wdowa
Renfield
Snake Eyes. Geneza G.I.Joe
The 355
Free Guy
Ukryta sieć
Pięć koszmarnych nocy
Polite Society
Psi Patrol: Wielki film
×