Ogl�daj za darmo w Amazon Prime Video!


Venom 2: Carnage Film Online

Obecnie oglądających: 312Venom 2: Carnage

Venom 2: Carnage

Po znalezieniu ciała gospodarza u reportera śledczego Eddiego Brocka obcy symbiont musi stawić czoła nowemu wrogowi, Carnage, alter ego seryjnego mordercy Cletusa Kasady.Sep. 30, 2021China97 Min.PG-13
Twoja ocena: 0
8 1 głos
Udostępniono0

WYSZUKIWARKI FILMOWE

Jaki problem chcesz zgłosić?

Opis

Gdzie obejrzeć Venom 2: Carnage film online?

Venom 2: Carnage: Venom to jedna z najważniejszych, najbardziej złożonych postaci Marvela. Opowiada o dziennikarzu Eddiem Brocku (Tom Hardy), którego ciało w wyniku eksperymentu scaliło się z obcą formą życia – Venomem. W drugiej części poznamy Carnage’a (Woody Harrelson). Jest to jeden z najbardziej znanych czarnych charakterów Marvela.

Recenzja filmu

Venom 2: Carnage zaczyna się dokładnie w tym samym miejscu, w którym zostawiliśmy naszych bohaterów w 2018 roku. Cletus Kasady (Woody Harrelson), przestępca skazany na dożywocie, chce, by Eddie Brock (Tom Hardy) opisał w gazecie jego historię. Policja zgadza się na to, licząc, że Cletus w czasie rozmowy zdradzi reporterowi miejsca, gdzie spoczywają ciała nieodnalezionych jeszcze ofiar. Brockowi, a dokładniej jego symbiontowi, udaje się rozgryźć skrywaną przez psychopatę zagadkę, przez co ten trafia do celi śmierci. Tym sposobem Eddie znów staje się szanowanym w branży dziennikarzem. I pewnie tu cała historia by się zakończyła, gdyby nie pewne zdarzenie podczas jednego ze spotkań – otóż Kasady ugryzł Brocka. W ten sposób ze zmieszanej krwi Eddiego i symbionta postał Carnage. Pasożytuje on w ciele Cletusa i chce z nieznanych nam powodów zniszczyć Venoma, którego uznaje za swojego ojca.

Opis filmu

O ile w pierwszej części twórcy musieli przedstawić proces rodzenia się relacji między symbiotem a jego nosicielem, o tyle w drugiej dostajemy już stare, dobre małżeństwo. Eddie i Venom doskonale znają swoje przywary i zwyczaje. Jednego dnia odbywają ostrą kłótnię, drugiego lepkie macki kosmity smażą jajka na zgodę. Bromance między głównymi bohaterami jest w zasadzie osią trzymającą cały film i jego najważniejszym źródłem humoru. To, co sprawdziło się w poprzedniej odsłonie opowieści o nietypowej przyjaźni, gra doskonale i tutaj. Gdyby nie dowcipne dialogi i sprzeczki między dwoma kumplami, ciężko byłoby o pozytywną notę dla obrazu Serkisa.

Dlatego do nowego „Venoma” najlepiej podejść jak do komedii czy klasycznego buddy movie. Pod względem fabularnym film wypada dość blado, brak tu ciekawych zwrotów akcji i nieszablonowych rozwiązań. Wątek czarnego charakteru, Cletusa Kasady’ego, wydaje się bardziej interesujący niż historia naukowca z Kompleksem Boga w pierwszej części sagi, jednak duża w tym zasługa Woody’ego Harrelsona. Nie jest to oczywiście najwybitniejsza kreacja w jego karierze, ale kto widział filmy z Harrelsonem, ten wie, że wcielanie się w role ekscentryków wychodzi mu bezbłędnie („Urodzeni mordercy”, „Skandalista Larry Flynt”, „Zombieland”).

Venom 2: Carnage

 

Venom 2: Carnage
Venom 2: Carnage
Venom 2: Carnage
Venom 2: Carnage
Venom 2: Carnage
Venom 2: Carnage
Venom 2: Carnage
Venom 2: Carnage
Venom 2: Carnage
Oryginalny tytuł Venom: Let There Be Carnage
Oceny z IMDb 6.4 33,637 głosy
Oceny z TMDb 7 835 głosy

Reżyser

Andy Serkis
Reżyser

Obsada

Tom Hardy isEddie Brock / Venom
Eddie Brock / Venom
Woody Harrelson isCletus Kasady / Carnage
Cletus Kasady / Carnage
Naomie Harris isFrances Louise Barrison / Shriek
Frances Louise Barrison / Shriek
Reid Scott isDr. Dan Lewis
Dr. Dan Lewis
Stephen Graham isDetective Mulligan
Detective Mulligan
Peggy Lu isMrs. Chen
Mrs. Chen
Sian Webber isDr. Pazzo
Dr. Pazzo
Michelle Greenidge isMugging Victim
Mugging Victim
Rob Bowen isBeaten Mugger
Beaten Mugger

Komentarze

99 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.


Tytuły które mogą Ci się spodobać

The Best Man
Space Oddity
Szybcy i wściekli 9
Avatar: Istota wody
Matrix Zmartwychwstania
Transformers: Przebudzenie bestii
American Siege
Wojownicze żółwie ninja: Zmutowany chaos
The 355
Righteous Thieves
Kosmiczny mecz: Nowa era
Najmro. Kocha, kradnie, szanuje
×