Ogl�daj za darmo w Player+!


Bez litości 3: Ostatni rozdział Film Online

Obecnie oglądających: 255Bez litości 3: Ostatni rozdział

Bez litości 3: Ostatni rozdział

Aug. 30, 2023ItalyNot Rated
Twoja ocena: 0
1 1 głos
Udostępniono0

WYSZUKIWARKI FILMOWE

Jaki problem chcesz zgłosić?

Opis

Gdzie obejrzeć Bez litości 3: Ostatni rozdział film online?

Bez litości 3: Ostatni rozdział: W filmie McCall (Denzel Washington) jest emerytowanym agentem wywiadu z tajemniczą przeszłością. Po pozostawieniu za sobą niebezpiecznego życia, postanawia odpokutować za swoje przeszłe czyny, wykorzystując swoje unikalne umiejętności, aby pomóc tym, którzy nie mają nikogo innego, do kogo mógłby się zwrócić. Przyjmuje kryptonim „The Equalizer” i działa jako strażnik do wynajęcia. W przypadku filmu i jego kontynuacji, The Equalizer 2 , Washington działa bardziej jako samotny strażnik, który chce naprawić krzywdy wyrządzone tym, których spotyka, nawet jeśli zmaga się emocjonalnie ze swoimi działaniami.

Fabuła filmu

Washington (Bez litości 2) i Fuqua powracają teraz z tym, co obaj uważają za ostatni rozdział historii — The Equalizer 3 — zaczęli opowiadać w 2014 roku, kiedy Robert McCall udaje się do południowych Włoch, gdzie znalazł spokój i zadowolenie, szukając spokojnego miejsca do spędzenia jego ostatnie lata w spokoju. Oczywiście tak się nie stanie, gdy mafia zaangażuje się w życie McCalla.
Washington uważa, że ​​nadszedł czas, aby słońce zaszło w czasach McCalla na dużym ekranie, a bohater znalazł coś przypominającego szczęście, przyznając, że był zaskoczony swoją kadencją, ponieważ postać ta przetrwała już dłużej, niż ktokolwiek inny się spodziewał, ponieważ on — powiedział do Imperium.

Denzel Washington o filmie

„Nie chcę powiedzieć, że znalazł szczęście i nie chcę tego wszystkiego zdradzić, ale spotyka kogoś uroczego, jest w uroczym mieście i wydaje się, że jest spokojny. Wydaje się, że to dobre miejsce na przystanek. Nie wiedziałem, że będą trzy. Zdecydowanie nie wiedziałem o tym, kiedy robiliśmy pierwszy. Nie wiedziałem, jak to się skończy”.

Bez litości 3: Ostatni rozdział

Bez litości 3: Ostatni rozdział
Bez litości 3: Ostatni rozdział
Bez litości 3: Ostatni rozdział
Oryginalny tytuł The Equalizer 3

Komentarze

156 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.


Tytuły które mogą Ci się spodobać

Tarot: Karta śmierci
Cierń – The Thorn
Kosmici w mojej szkole
Jade
Nie czas umierać
Parallel
Inside
The Best Man
Cena strachu
Gniazdo pająka
Madame Web
Operacja mumia
×