Ogl�daj za darmo w Player+!


Bo się boi – Beau Is Afraid Film Online

Obecnie oglądających: 213Bo się boi – Beau Is Afraid

Bo się boi – Beau Is Afraid

Apr. 21, 2023186 Min.
Twoja ocena: 0
6 1 głos
Udostępniono0

WYSZUKIWARKI FILMOWE

Jaki problem chcesz zgłosić?

Opis

Gdzie obejrzeć Bo się boi – Beau Is Afraid film online?

Bo się boi – Beau Is Afraid: Joaquin miał niesamowitą passę w ciągu ostatnich kilku lat – od roli tytułowego wroga Batmana w Jokerze Todda Philipa, który przyniósł mu prawie wszystkie najważniejsze nagrody aktorskie, w tym pierwszą nagrodę Akademii, po mistrzowskie kreacje w ulubieńcach kina niezależnego, takich jak C’mon Chodź, a tak naprawdę nigdy cię tu nie było. Z drugiej strony Ari Aster to jeden z najbardziej obiecujących, wschodzących głosów we współczesnym kinie, który zasłynął jako autor dzięki znakomitym horrorom – Hereditary i Midsommar, które spotkały się z szerokim uznaniem krytyków i żarliwym kultem. Bo się boito trzeci projekt Aster z A24 i od dziesięcioleci jest reklamowany jako surrealistyczna komedia grozy. Przeczytaj poniżej, aby dowiedzieć się wszystkiego, co wiemy o pojeździe Joaquina Phoenixa.

Recenzja filmu

Kiedy ogłoszono, że film zatytułowany wcześniej „ Disappointment Blvd” to Bo się boi , wielu fanów Aster zaczęło szukać wskazówek w jego krótkometrażowym filmie. Film krótkometrażowy z 2011 roku jest prostą, niskobudżetową, pierwszą wersją filmu fabularnego, który ma ukazać się tej wiosny, ale zawiera przydatny plan ogólnych tematów opowieści. Dzielą ten sam punkt wyjścia: mężczyzna, który ma zamiar wyjechać, aby odwiedzić matkę. w Beau, nawet nie wychodzi z mieszkania, zanim odwołuje wyjazd. Beau jest przepełniony strachem i paranoją, że ktoś go prześladuje, próbuje się włamać i zrobić mu krzywdę. Izoluje się w swoim pokoju i wypełnia mieszkanie minami-pułapkami. Strach i izolacja stają się coraz bardziej intensywne w miarę trwania krótkiego filmu, a on zaczyna doświadczać halucynacji, w których ścigają go potworne stworzenia. Punkt kulminacyjny filmu następuje, gdy Beau w końcu wychodzi ze swojego pokoju, zdeterminowany, by stawić czoła temu, co go tak przeraża. Kiedy to robi, widz zdaje sobie sprawę, że źródłem jego strachu nie jest rzecz fizyczna, ale raczej konstrukcja mentalna, którą stworzył we własnym umyśle, aby chronić Beau przed prawdą o jego matce.

Obsada filmu

Wraz z Phoenixem, który wkrótce powróci do swojej chwalonej przez krytyków tytułowej roli w Joker: Folie à Deux, w filmie występuje także niesamowity skład najlepszych talentów, w tym Nathan Lane (Klatka dla ptaków), Amy Ryan (Biuro), Pattie LuPone (American Horror Story), Parker Posey (Dazed and Confuse ), Kylie Rogers (Home Before Dark), Denis Ménochet (The French Dispatch), Stephen McKinley Henderson (Diuna), Michael Gandolfini (The Many Saints of Newark), Hayley Squires (In the Earth) i Zoe Lister-Jones (Life in Pieces).

Bo się boi - Beau Is Afraid

Bo się boi – Beau Is Afraid
Bo się boi – Beau Is Afraid
Bo się boi – Beau Is Afraid
Bo się boi – Beau Is Afraid
Oryginalny tytuł Beau Is Afraid

Reżyser

Ari Aster
Reżyser

Obsada

Komentarze

103 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.


Tytuły które mogą Ci się spodobać

Niebezpieczni dżentelmeni
Furioza
The Old Oak
Tajniak
Bliscy
Czarodziejski flet
Raya i ostatni smok
Teściowie 2
Lars jest LOL
Prześwietlenie – R.M.N.
Black Bits
Za duży na bajki 2
×