Ogl�daj za darmo w Player+!


Martwe zło: Przebudzenie Film Online

Obecnie oglądających: 174Martwe zło: Przebudzenie

Martwe zło: Przebudzenie

Apr. 19, 202392 Min.
Twoja ocena: 0
5 1 głos
Udostępniono0

WYSZUKIWARKI FILMOWE

Jaki problem chcesz zgłosić?

Opis

Gdzie obejrzeć Martwe zło: Przebudzenie film online?

Martwe zło: Przebudzenie: Tym razem akcja przenosi się z chatki w lesie do miasta. Fabuła skupia się na opętaniu przez demony matki, wychowującej swoje dzieci. Pociechy będą musiały przeżyć koszmarną konfrontację z potworem, który na nie poluje. Pokręcona opowieść o dwóch odseparowanych siostrach, których ponowne spotkanie zostaje przerwane przez pojawienie się demonów, które zmuszają je do pierwotnej walki o przetrwanie, gdy stają w obliczu najbardziej koszmarnej wersji rodziny, jaką można sobie wyobrazić.

Fabuła filmu

Akcja filmu przenosi się z lasu do miasta. Fabuła opowiada o dwóch nieutrzymujących ze sobą kontaktu siostrach. Ich spotkanie zostaje przerwane pojawieniem się demonów, które potrafią przejmować panowanie nad ludzkimi ciałami. W obliczu najkoszmarniejszej wersji rodziny, jaką można sobie wyobrazić, siostry zmuszone są podjąć brutalną walkę o przetrwanie” – czytamy w opisie materiału. Martwe zło: Przebudzenie to piąta część popularnej serii Martwe zło. Horror w reżyserii Lee Cronina zapowiadany jest jako druzgocąca opowieść o rodzinie. Znużona drogą Beth składa wizytę swojej starszej siostrze Ellie, która samotnie wychowuje trójkę dzieci w małym mieszkaniu w Los Angeles. Spotkanie sióstr zostaje przerwane przez odkrycie tajemniczej księgi ukrytej wewnątrz budynku, przez którą zostają przebudzone demony. Opętują ludzkie ciała, co popycha Beth do walki o przetrwanie. Kobieta musi stawić czoła najbardziej koszmarnej wersji macierzyństwa.

Obsada filmu

W horrorze w główne bohaterki wcielają się Lily Sullivan i Alyssa Sutherland. W obsadzie są również Gabrielle Echols, Morgan Davies i Nell Fisher. Film jest kontynuacją serii Martwe zło, w której jednak nie powróci postać Asha Williamsa granego przez Bruce’a Campbella. Aktor przyjął rolę producenta filmu. Tę samą funkcję pełni również Sam Raimi, który stworzył franczyzę oraz osobiście wybrał reżysera tej produkcji.

Martwe zło: Przebudzenie

Martwe zło: Przebudzenie
Martwe zło: Przebudzenie
Martwe zło: Przebudzenie
Martwe zło: Przebudzenie
Martwe zło: Przebudzenie
Martwe zło: Przebudzenie
Martwe zło: Przebudzenie
Martwe zło: Przebudzenie
Martwe zło: Przebudzenie
Martwe zło: Przebudzenie
Oryginalny tytuł Evil Dead Rise

Komentarze

273 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.


Tytuły które mogą Ci się spodobać

Najbardziej samotny chłopak na świecie
The Watchers
Limbo
Damaged
Abigail
Righteous Thieves
Krzyk 6
Wyrwa
Szybcy i wściekli 9
Niewierni w Paryżu
Władca mroku
Pokusa
×