Ogl�daj za darmo w Player+!


Egzorcysta: Wyznawca Film Online

Obecnie oglądających: 216Egzorcysta: Wyznawca

Egzorcysta: Wyznawca

Oct. 04, 2023USA111 Min.R
Twoja ocena: 0
7 1 głos
Udostępniono0

WYSZUKIWARKI FILMOWE

Jaki problem chcesz zgłosić?

Opis

Gdzie obejrzeć Egzorcysta: Wyznawca film online?

Egzorcysta: Wyznawca to nadchodząca kontynuacja klasyka z lat 70. Nowy materiał ukazuje, jak wiele różnych kultur zderzy się ze sobą w filmie. Sequel filmu z 1973 roku o 12-letniej dziewczynce opętanej przez tajemniczą demoniczną istotę, która zmusza matkę do szukania pomocy u dwóch księży, aby ją uratować. Choć akcja oryginalnego Egzorcysty rozgrywa się w Georgetown w stanie Waszyngton, część widowni zapomina o początku tego filmu. Tak naprawdę, źródło tej historii dzieje się w Iraku. Właśnie tam odkryto przerażający totem, który zasiewa ziarno starożytnego zła na opętaną dziewczynę. David Gordon Green w podobny sposób połączył elementy kulturowe w Egzorcysty: Wyznawcy. Najnowszy klip przybliża to, jak kontynuacja horroru ukazuje kulturowe lęki na wiele niepokojących sposobów. Zobaczcie sami. 

Fabuła filmu

Historia skupia się na Victorze Fieldingu (Odom Jr.), który od śmierci swojej ciężarnej żony podczas trzęsienia ziemi na Haiti 12 lat temu sam wychowuje córkę, Angelę (Lidya Jewett). Kiedy Angela i jej przyjaciółka Katherine (Olivia Marcum) znikają w lesie, niespodziewanie powracają trzy dni później bez wspomnień tego, co się działo. To rozpoczyna ciąg wydarzeń, które zmusi Victora do stawienia czoła prawdziwemu złu. W desperacji szuka pomocy u jedynej osoby, która przeżyła coś podobnego, Chris MacNeil (Burstyn).

Opis filmu

Pięćdziesiąt lat po tym, jak przełomowy horror Williama Friedkina „Egzorcysta” sterroryzował widzów, pojawiła się nowa część. Ellen Burstyn powraca jako Chris MacNeil w filmie „Egzorcysta: Wyznawca”, kontynuacji wyreżyserowanej przez Davida Gordona Greena, który niedawno ożywił serię „Halloween”.

Oryginalny „Egzorcysta”, oparty na powieści Williama Petera Blatty’ego, opowiada historię Regan (Linda Blair), młodej dziewczyny, która przechodzi dziwne zmiany, gdy zostaje opętana przez demoniczną istotę, oraz jej matki (Burstyn), aktorki szukającej pomocy księży w przeprowadzeniu egzorcyzmów na córce.
Film wywołał natychmiastowe kontrowersje po premierze, a niektórzy widzowie zgłaszali rzekome ataki serca, poronienia i inne trzewne reakcje na graficzną krwawość filmu i intensywne sceny religijne. „Egzorcysta” stał się ogromnym hitem komercyjnym i zdobył nominację do Oscara w kategorii najlepszy film oraz dwa trofea za najlepszy scenariusz adaptowany i najlepszy dźwięk.

Egzorcysta: Wyznawca film online za darmo

Egzorcysta: Wyznawca
Egzorcysta: Wyznawca
Egzorcysta: Wyznawca
Egzorcysta: Wyznawca
Egzorcysta: Wyznawca
Egzorcysta: Wyznawca
Egzorcysta: Wyznawca
Oryginalny tytuł The Exorcist: Believer

Reżyser

Obsada

Ellen Burstyn isChris MacNeil
Chris MacNeil
Leslie Odom Jr. isVictor Fielding
Victor Fielding
Olivia Marcum isKatherine
Katherine
Lidya Jewett isAngela Fielding
Angela Fielding
E.J. Bonilla isFather Maddox
Father Maddox
Antoni Corone isFather Phillips
Father Phillips

Komentarze

166 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.


Tytuły które mogą Ci się spodobać

Meg 2: Głębia
Naznaczony: Czerwone drzwi
Konsekracja
Żyjąc z laleczką Chucky
Spirala: Nowy rozdział serii Piła
Escape Room: Najlepsi z najlepszych
Zakonnica 2
Pukając do drzwi
Krzyk 6
Władca mroku
Titane
Puchatek: Krew i miód 2
×