Ogl�daj za darmo w Amazon Prime Video!


Czarny telefon Film Online

Obecnie oglądających: 152Czarny telefon

Czarny telefon

May. 29, 2022USA102 Min.R
Twoja ocena: 0
7 1 głos
Udostępniono0

WYSZUKIWARKI FILMOWE

Jaki problem chcesz zgłosić?

Opis

Gdzie obejrzeć Czarny telefon film online?

Czarny telefon: Nieśmiały, ale sprytny 13-letni Finney Shaw zostaje uprowadzony przez sadystycznego zabójcę i uwięziony w dźwiękoszczelnej piwnicy, gdzie krzyki na nic się nie zdają. Kiedy odłączony od kabla telefon powieszony na ścianie piwnicy zaczyna dzwonić, Finney uświadamia sobie, że ​​słyszy głosy poprzednich ofiar mordercy. Chcą one zrobić wszystko, żeby chłopiec nie podzielił ich losu. Finney Shaw, nieśmiały, ale sprytny 13-latek, zostaje uprowadzony przez sadystycznego zabójcę i uwięziony w dźwiękoszczelnej piwnicy, gdzie krzyki na niewiele się zdadzą. Kiedy odłączony telefon na ścianie zaczyna dzwonić, Finney odkrywa, że ​​słyszy głosy poprzednich ofiar zabójcy. Są bardzo zdeterminowani, aby upewnić się, że to, co im się przytrafiło, nie przytrafi się Finneyowi.

Opis filmu

Gwiazdą filmu jest niewątpliwie młodziutki Mason Thames, który musi skupić na sobie całą uwagę widza. Oczywiście, pojawiają się duchy, jednak zazwyczaj ich nie widzimy. To Thames, będąc sam w piwnicy, musi grać tak, by nas zaciekawić i zmusić, byśmy uwierzyli nie tylko w jego strach, ale także w determinację, że się nie podda i ucieknie. A sprawa bardzo często wydaje się beznadziejna. Mason wywiązuje się ze swojego zadania wzorowo, co jest dużą zasługą Derricksona, który wie, jak poprowadzić młodego aktora, by uzyskać od niego odpowiedni poziom emocjonalny.

Recenzja filmu

Finney Shaw (Mason Thames) wychowuje się w małym miasteczku, gdzie wszyscy się znają albo ze szkoły, albo z podwórka. Chłopak nie ma lekko. Jest nieśmiały i inteligentny, co czyni go łatwym celem dla wszelkiej maści dręczycieli. Jego ojciec (Jeremy Davis) po śmierci żony nie może przestać pić i wylewa swoją frustrację na dzieci. Finney stara się nie stawiać oporu i przejść przez życie z opuszczoną głową. Nie ma w sobie na tyle odwagi, by się przeciwstawić złu. Na szczęście ma młodszą siostrę Gwen (Madeleine McGraw), która nie pozwoli krzywdzić brata. Gdy trzeba, stanie w jego obronie, nawet gdy przeciwnik jest większy. Wszystko się komplikuje, gdy Finne zostaje porwany i wtrącony do ciemnej piwnicy, w której jest tylko stary materac i niedziałający telefon. Przynajmniej tak wydaje się tajemniczemu porywaczowi (Ethan Hawke).

Czarny telefon

Czarny telefon
Czarny telefon
Czarny telefon
Czarny telefon
Czarny telefon
Czarny telefon
Czarny telefon
Czarny telefon
Czarny telefon
Oryginalny tytuł The Black Phone
Oceny z IMDb 7.4 1,680 głosy
Oceny z TMDb 7.2 41 głosy

Komentarze

288 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.


Tytuły które mogą Ci się spodobać

Egzorcysta papieża
Nie oddychaj 2
Nie czas umierać
Gra fortuny
Susza
Żyjąc z laleczką Chucky
King’s Man: Pierwsza misja
Czarna Wdowa
Obecność 3: Na rozkaz diabła
The End
Szybcy i wściekli 10
American Siege
×