Ogl�daj za darmo w Player+!


Jestem otchłanią Film Online

Obecnie oglądających: 155Jestem otchłanią

Jestem otchłanią

Oct. 27, 2022ItalyNot Rated
Twoja ocena: 0
6 1 głos
Udostępniono0

WYSZUKIWARKI FILMOWE

Jaki problem chcesz zgłosić?

Opis

Gdzie obejrzeć Jestem otchłanią film online?

Akcja „Jestem otchłanią” rozgrywa się w klimatycznej scenerii jeziora. Jednym z głównych bohaterów (Gabriel Montesi) jest mężczyzna zajmujący się wywózką śmieci, który za wszelką cenę stara się być niedostrzegalny dla społeczeństwa. Wszystko zmienia się, gdy na widok tonącej dziewczynki nie może się oprzeć impulsowi i ratuje jej życie. Ocalona wkracza do jego uporządkowanego świata, co tym samym naraża go na to utratę niewidzialności. Największym zagrożeniem jest to, że dziewczynka ściąga na niego uwagę kobiety, która nie spocznie, dopóki nie wypełni swojej misji i nie znajdzie grasującego w okolicy seryjnego mordercy.

Fabuła filmu

Jestem otchłanią: Jego praca to śmieci. Ludzie nie zastanawiają się nad tym, co wyrzucają, ale on wie, że to tam kryją się ludzkie tajemnice. Tak wybiera swoje ofiary. Ludzie kłamią i oszukują, ale ich śmieci nie. Śmieci nigdy nie kłamią. Aż pewnego dnia do jego sterylnej i samotnej egzystencji wdziera się dziewczyna. Rzuca się w wody jeziora jak niepotrzebna rzecz, a on ją ratuje. Ale jego praca nie polega na ratowaniu ludzi. Więc początkowo ucieka, ale później wraca, aby przyglądać się jej z ukrycia. On widzi to, czego inni nie widzą. Wie, że dziewczyna skrywa tajemnicę i potrzebuje pomocy.
I tak ściąga na siebie uwagę Łowczyni, która nie spocznie, dopóki nie wypełni swojej misji. I jest coraz bliżej.

Recenzja powieści

Ta historia () ma troje, wspomnianych wcześniej, głównych bohaterów – Sprzątającego mężczyznę, kobietę zwaną Łowczynią much oraz dziewczynkę z fioletowym kosmykiem. Każde inne, a jednak pod pewnym względem do siebie podobne, gdyż ich dusze – mimo że z różnych powodów – zostały na pewnym etapie życia dogłębnie złamane, co w teraźniejszości kładzie się mrocznym cieniem na ich losie oraz motywacjach do dalszego działania. Donato Carrisi zabiera czytelnika w psychodeliczną podróż pełną ostrych cierni i mrocznych cieni, którą jednak czyta się z zapartym tchem i po zakończeniu której na długo pozostaje ona w pamięci. „Jestem Otchłanią” to z całą pewnością niebagatelny thriller, po którym ma się ochotę natychmiast sięgnąć po kolejne powieści autora. Zdecydowanie polecam!

Jestem otchłanią

Jestem otchłanią
Jestem otchłanią
Jestem otchłanią
Oryginalny tytuł Io sono l'abisso
Oceny z IMDb 5.6 239 głosy
Oceny z TMDb 5.845 42 głosy

Reżyser

Obsada

Michela Cescon isLa Cacciatrice di Mosche
La Cacciatrice di Mosche
Gabriel Montesi isL’Uomo che Puliva
L’Uomo che Puliva
Sara Ciocca isLa Ragazzina col Ciuffo Viola
La Ragazzina col Ciuffo Viola

Komentarze

227 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.


Tytuły które mogą Ci się spodobać

Niewierni w Paryżu
Gra fortuny
Kokainowy miś
Zaułek koszmarów
Invitation to a Murder
Kill Boksoon
Bodyguard i żona zawodowca
The Painter
Kocham ten kraj
Nikt
Jeden gniewny człowiek
Nie czas umierać
×