Ogl�daj za darmo w Player+!


Polowanie Film Online

Obecnie oglądających: 120Polowanie

Polowanie

Układ zniszczy każdegoOct. 06, 2023UnknownNot Rated
Twoja ocena: 0
5 1 głos
Udostępniono0

WYSZUKIWARKI FILMOWE

Jaki problem chcesz zgłosić?

Opis

Gdzie obejrzeć Polowanie film online?

Polowanie: Każde miasteczko ma swoje tajemnice. Boleśnie przekonuje się o tym Michał Król – przedsiębiorca, który zostaje burmistrzem. Trafia w sam środek układu, który chce go zniszczyć. Skorumpowani urzędnicy, oszustwa finansowe i medialne manipulacje stają się jego codziennością. Musi odpierać ataki tych, którym zaszedł za skórę. W pewnym momencie zaczyna bać się o życie swoje i swojej rodziny. Mimo trudności, z którymi się mierzy, nie poddaje się, pozostaje wierny swoim ideałom i działa dla dobra lokalnej społeczności. Przyjdzie mu za to jednak zapłacić wysoką cenę.  Mieszkaniec prowincjonalnego miasteczka, motywowany zaniedbaniami rządzących, staje do walki o urząd burmistrza.

Opis filmu

Thriller polityczny. Główny bohater, Michał, mieszka w prowincjonalnym miasteczku. Po tragicznym wypadku spowodowanym zaniedbaniami rządzących, postanawia wkroczyć na ścieżkę polityki i ubiegać się o urząd burmistrza. Już w trakcie kampanii wyborczej styka się z nielegalnymi metodami walki politycznej. Seria fatalnych wydarzeń, w tym zamach na jego życie, sprawia, że traci rodzinę, godność i społeczny szacunek. Jednak jego siła i determinacja nie pozwalają mu odpuścić. Film inspirowany prawdziwymi wydarzeniami.

„Polowanie” – inspirowany prawdziwymi wydarzeniami polityczny thriller w gwiazdorskiej obsadzie trafi do kin już 6 października 2023 roku. Na wielkim ekranie zobaczymy m.in. Artura Barcisia, Michała Czerneckiego, Magdalenę Walach, Kamilę Kamińską, Andrzeja Andrzejewskiego, Ewę Kasprzyk i Piotra Cyrwusa. Premierowo prezentujemy plakat filmu.

Komentarz reżysera

– Historia, jaką przedstawiamy w „Polowaniu”, może zdarzyć się zawsze i wszędzie. Człowiek przeciwko grupie, jeden przeciw wszystkim to motyw filmowy stary jak świat. Wielokrotnie korzystali z niego twórcy amerykańskich thrillerów społeczno-politycznych czy nawet westernów. To, że mogłem pokazać taką archetypiczną historię dziejącą się na polskim gruncie, sprawiło mi dużą satysfakcję. Tym bardziej, że udało mi się zebrać prawdziwą aktorską ligę mistrzów – wyjaśnia Paweł Chmielewski, reżyser, dla którego „Polowanie” jest fabularnym debiutem.

– Chcę zachęcić tym filmem widzów do tego, by bacznie przyglądali się temu, co robią samorządy w ich miastach, gminach i powiatach. Przecież od decyzji władz samorządowych zależy nasze życie. One mają bezpośredni wpływ na codzienność każdego z nas. Trzeba być czujnym, a nie biernym – dodaje.

Producentem „Polowania” jest Filmikon. Koproducentami zaś: Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, FINA Filmoteka Narodowa – Instytut Audiowizualny, Euro Solution., New Wave Film., Dreamsound, Kinetik oraz Telewizja Polska.

Film współfinansowany jest ze środków Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej i Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Polowanie

Polowanie
Oryginalny tytuł Polowanie

Reżyser

Obsada

Michał Czernecki isMichał Król
Michał Król
Artur Barciś isRoman Huss
Roman Huss
Kamila Kamińska isRoksana Huss
Roksana Huss
Ewa Kasprzyk isSędzia Czubaj
Sędzia Czubaj

Komentarze

105 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.


Tytuły które mogą Ci się spodobać

Jade
Ultimatum
Szybcy i wściekli 9
The 355
Mission: Impossible – Dead Reckoning
Hazardzista
Bad Boys: Ride or Die
Spirala: Nowy rozdział serii Piła
Pięć koszmarnych nocy
Wróg doskonały
Bez paniki
Monkey Man
×