Ogl�daj za darmo w Player+!


Wyrwa Film Online

Obecnie oglądających: 135Wyrwa

Wyrwa

Prawda rani, kłamstwo zabijaMar. 17, 2023
Twoja ocena: 0
7 1 głos
Udostępniono0

WYSZUKIWARKI FILMOWE

Jaki problem chcesz zgłosić?

Opis

Gdzie obejrzeć Wyrwa film online?

Wyrwa: Tajemniczy wypadek samochodowy zmienia całkowicie życie Maćka (Tomasz Kot). W zdarzeniu ginie jego żona Janina (Karolina Gruszka). Najprawdopodobniej kobieta popełniła samobójstwo. Maciej nie ma jednak pojęcia, dlaczego do wypadku doszło pod Mrągowem, skoro Janina powiedziała, że jedzie na delegację do Krakowa. Pomyliła się? A może kłamała? Zrozpaczony mężczyzna wyrusza w podróż, aby rozwiązać zagadkę jej śmierci. Wkrótce trafia na trop niejakiego Wojnara (Grzegorz Damięcki) – aktora, którego podejrzewa o romans ze zmarłą żoną. Od tego momentu pytania zaczynają się mnożyć, a tragedia zmienia się w skomplikowaną zagadkę. Maciej dochodzi do wniosku, że być może w ogóle nie znał kobiety, którą poślubił.

Fabuła filmu

Nowość od Canal+, w której nie zabraknie tajemniczości i napięcia. Intrygujący thriller przedstawi tragiczny wypadek samochodowy, za którym kryje się szereg niedopowiedzeń. Śmierć, niewierność, tajemnice i jeden zrozpaczony mężczyzna, który weźmie sprawy w swoje ręce – tego możemy spodziewać się po nowej produkcji Bartosza Konopki (znany z W głębi lasu). W rolach głównych: Tomasz Kot, Karolina Gruszka oraz Grzegorz Damięcki.
Wyrwa w reżyserii Bartosza Konopki przedstawia losy Macieja, którego życie zmienia się o sto osiemdziesiąt stopni po stracie żony. Kobieta ginie w wypadku samochodowym, jednak nikt nie wie, dlaczego Janina znalazła się pod Mrągowem, skoro wcześniej deklarowała, że wyjeżdża w delegację do Krakowa. Kiedy Maciej dociera do pierwszych tropów świadczących o niewierności swojej żony, uświadamia sobie, że nie wiedział o Janinie wszystkiego.

Wojciech Chmielarz – twórca książkowego pierwowzoru

Uczestniczył w produkcji nowej książki. Chociaż za scenariusz filmu odpowiadał Marcin Ciastoń – współtwórca popularnych seriali Hiacynt czy Wojenne dziewczyny – to jednak pisarz został zatrudniony do zespołu scenopisarskiego w roli konsultanta.
Miałem okazję być konsultantem scenariusza i jestem bardzo zadowolony z efektu pracy Marcina Ciastonia. Zauważył on takie rozwiązania fabularne, których ja bym nie dostrzegł. Mogę jednak zapewnić, że jest to wierna adaptacja mojej książki. Trzeba ją było dostosować do formatu kinowego i Marcin zrobił to fantastycznie

Wyrwa

Wyrwa
Oryginalny tytuł Wyrwa

Komentarze

215 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.


Tytuły które mogą Ci się spodobać

Kokainowy miś
Zakonnica 2
Matka Chrzestna – Mafia Mamma
Skok w przestworzach
Nikt
Spadająca gwiazda
Nie czas umierać
Pięć koszmarnych nocy
Old
Jonah
Cena strachu
Niebezpieczni dżentelmeni
×