Oglądaj za darmo w Amazon Prime Video!


Intruz Film Online.

Obecnie oglądających: 251Intruz

Intruz

Jul. 30, 2021Argentina95 Min.Not Rated
Twoja ocena: 0
7 1 głos
Udostępniono0

WYSZUKIWARKI FILMOWE

Jaki problem chcesz zgłosić?

Opis

Gdzie obejrzeć Intruz film online?

Intruz: Po przeżyciu traumy podczas wyjazdu z partnerem Ines coraz częściej balansuje na granicy jawy i snu. Dla głównej bohaterki filmu argentyńskiej reżyserki Natalii Mety głos jest na wagę złota. Ines zarabia dubbingując filmy, a w wolnym czasie śpiewa w chórze. Psychiczna równowaga kobiety zaburzona zostaje przez niepokojące, trudne do zinterpretowania sny. Sytuacja znacznie się pogarsza podczas feralnego wydarzenia, do którego dochodzi w trakcie wakacyjnego wyjazdu.

Ines jest w rozsypce, a jakby tego było mało, głos zaczyna odmawiać jej posłuszeństwa. Trudno jednoznacznie zdiagnozować tę dolegliwość, choć niektórzy przekonują, że wcale to nie musi być choroba, sugerując obecność ponadnaturalnej siły, tytułowego intruza, który zaatakował bohaterkę podczas snu. 

Fabuła filmu

W Inés zagnieździło się coś obcego. Coś, co osłabia struny głosowe i generuje dziwne dźwięki. Jest to tym bardziej problematyczne, że bohaterka zajmuje się śpiewem i dubbingiem. Może przypadłość stanowi efekt psychicznej traumy, spowodowanej niespodziewanym i absurdalnym samobójstwem kochanka. A może odpowiada za nią nadnaturalny byt, pasożyt dążący do przejęcia kontroli nad ciałem i życiem ofiary. I może właśnie ów pasożyt jest winny śmierci zaborczego partnera.

 

Intruz film online cda zalukaj za darmo

Intruz
Oryginalny tytuł El prófugo
Oceny z IMDb 5.5 351 głosy
Oceny z TMDb 2 1 głosy

Komentarze

218 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.


Tytuły które mogą Ci się spodobać

Piękna i rzeźnik
Obecność 3: Na rozkaz diabła
Zabójczy koktajl
Susza
Aż do śmierci
Zaułek koszmarów
Jeden gniewny człowiek
King’s Man: Pierwsza misja
Krzyk 5
Nie oddychaj 2
Czarna Wdowa
The 355
×