Ogl�daj za darmo w Player+!


Intruz Film Online

Obecnie oglądających: 199Intruz

Intruz

Jul. 30, 2021Argentina95 Min.Not Rated
Twoja ocena: 0
7 1 głos
Udostępniono0

WYSZUKIWARKI FILMOWE

Jaki problem chcesz zgłosić?

Opis

Gdzie obejrzeć Intruz film online?

Intruz: Po przeżyciu traumy podczas wyjazdu z partnerem Ines coraz częściej balansuje na granicy jawy i snu. Dla głównej bohaterki filmu argentyńskiej reżyserki Natalii Mety głos jest na wagę złota. Ines zarabia dubbingując filmy, a w wolnym czasie śpiewa w chórze. Psychiczna równowaga kobiety zaburzona zostaje przez niepokojące, trudne do zinterpretowania sny. Sytuacja znacznie się pogarsza podczas feralnego wydarzenia, do którego dochodzi w trakcie wakacyjnego wyjazdu.

Ines jest w rozsypce, a jakby tego było mało, głos zaczyna odmawiać jej posłuszeństwa. Trudno jednoznacznie zdiagnozować tę dolegliwość, choć niektórzy przekonują, że wcale to nie musi być choroba, sugerując obecność ponadnaturalnej siły, tytułowego intruza, który zaatakował bohaterkę podczas snu. 

Fabuła filmu

W Inés zagnieździło się coś obcego. Coś, co osłabia struny głosowe i generuje dziwne dźwięki. Jest to tym bardziej problematyczne, że bohaterka zajmuje się śpiewem i dubbingiem. Może przypadłość stanowi efekt psychicznej traumy, spowodowanej niespodziewanym i absurdalnym samobójstwem kochanka. A może odpowiada za nią nadnaturalny byt, pasożyt dążący do przejęcia kontroli nad ciałem i życiem ofiary. I może właśnie ów pasożyt jest winny śmierci zaborczego partnera.

 

Intruz

Intruz
Oryginalny tytuł El prófugo
Oceny z IMDb 5.5 351 głosy
Oceny z TMDb 2 1 głosy

Komentarze

226 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.


Tytuły które mogą Ci się spodobać

Tarot: Karta śmierci
Road House
Zaułek koszmarów
Protegowana
Kocham ten kraj
Kill Boksoon
Stalker
Cena strachu
Ciche miejsce 2
Przybłędy – The Strays
Nikt
Jade
×