Ogl�daj za darmo w Player+!


Tajniak Film Online

Obecnie oglądających: 271Tajniak

Tajniak

Jan. 05, 2023Australia105 Min.R
Twoja ocena: 0
8 1 głos
Udostępniono0

WYSZUKIWARKI FILMOWE

Jaki problem chcesz zgłosić?

Opis

Gdzie obejrzeć Tajniak film online?

Tajniak: Po śmierci będącej w ciąży żony Ryan odchodzi z armii, by zaopiekować się synem. Nastolatek zaczyna jednak przejawiać skłonność do wpadania w kłopoty. Ryan, były agent sił specjalnych, przechodzi na emeryturę i planuje odbudować relacje z synem. Obaj są pogrążeni w żałobie po rodzinnej tragedii, ale starają się znaleźć wspólny język i zacząć budować życie na nowo. Sprawy się jednak komplikują i Ryan zmuszony jest wniknąć do kryminalnego półświatka. To jego jedyna szansa, żeby znaleźć odkupienie i nie stracić syna raz na zawsze.

Fabuła filmu

W pewnym sensie Transfuzja jest wyjątkowa, ale bardziej w traktowaniu postaci (Sam Worthington jest idealny do tej roli i prawdopodobnie nie może zrobić nic lepszego niż on). To mroczny film, który ma charakter, który nie jest mroczny. Ten świat cieni nie jest przekonujący. Wydaje się, że „źli faceci” nie mają żadnego znaczenia w scenariuszu, a siła, jaką mogliby mieć, umyka jednemu w historii, która jest tak oklepana i kończy się powtarzaniem w kółko wzorców „dobrego człowieka ratującego syna”. Transfusion to thriller z 2023 roku, napisany i wyreżyserowany przez Matta Nable’a, z Samem Worthingtonem i Phoebe Tonkin w rolach głównych . To film, który chce „wyjść poza scenariusz” i właśnie ze względu na scenariusz nigdy mu się to nie udaje. Dobra gra aktorska Sama Worthingtona w powolnym thrillerze, który kończy się bez definicji między dramatem postaci a thrillerem.

Recenzja filmu

Jest to film napisany, wyreżyserowany iz udziałem Matta Nable’a, który próbuje zaoferować nam inny rodzaj filmu w swoim podejściu, ale nigdy nie udaje mu się to zrobić w scenariuszu. Oklepany temat „mój syn za wszelką cenę”, powtarzany tak wiele razy (nawet przez aktorów, którzy nie nazywają się Liam Neeson ), stoi na poziomie scenariusza, istnieje struktura i empatia dla widza, ale ponieważ to zostało zrobione tak wiele razy w przeszłości wszyscy spodziewaliśmy się „czegoś więcej”, co nas zmotywuje i sprawi, że powiemy „ten film jest wyjątkowy”.

Tajniak

Tajniak
Tajniak
Tajniak
Tajniak
Tajniak
Tajniak
Tajniak
Tajniak
Oryginalny tytuł Transfusion
Oceny z IMDb 5.2 1,375 głosy
Oceny z TMDb 6.546 108 głosy

Reżyser

Matt Nable
Reżyser

Obsada

Komentarze

198 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.


Tytuły które mogą Ci się spodobać

Old
Kocham ten kraj
Disco Boy
Susza
Escape Room: Najlepsi z najlepszych
Intruz
Bez litości 3: Ostatni rozdział
The Watchers
Kolacja pożegnalna
The Listener
Righteous Thieves
Pszczelarz
×