Ogl�daj za darmo w Player+!


Sound of Silence Film Online

Obecnie oglądających: 327Sound of Silence

Sound of Silence

Mar. 02, 2023Unknown93 Min.Not Rated
Twoja ocena: 0
6 1 głos
Udostępniono0

WYSZUKIWARKI FILMOWE

Jaki problem chcesz zgłosić?

Opis

Gdzie obejrzeć Sound of Silence film online?

Sound of Silence: Emma musi odkryć mroczną tajemnicę przeklętego radia, aby przeżyć i chronić swoją rodzinę. Po tym, jak jej ojciec trafia do szpitala, Emma wraca z Nowego Jorku do rodzinnego miasta we Włoszech i zostaje w domu rodziców. Sama w domu staje twarzą w twarz ze złą istotą, która jest połączona z przeklętym radiem. Emma będzie musiała odkryć mroczną tajemnicę radia, aby przetrwać noc i chronić tych, których kocha.

Nawiedzone… Radio?

Powiedziano mi, że w tym filmie będzie nawiedzony dom, ale tak naprawdę nie chodzi o dom. Mamy tutaj zasadniczo nawiedzone radio. Nie ma sprawy. Za każdym razem, gdy znajdziesz przeklęty przedmiot, zawsze jest tajemnica do rozwiązania, a to wszystko jest częścią zabawy. Tak samo jest tutaj z Sound of Silence . Film rozpoczyna się, podobnie jak zwiastun, od mężczyzny, który wyciąga zabytkowe radio i majstruje przy nim w swoim warsztacie. Oczywiście nie trzeba długo czekać, aby zdać sobie sprawę, że ten film nie jest o cotygodniowej liście 40 najlepszych. Chodzi o historię. I strach.

Spotkanie staruszka z radiem nie kończy się zbyt dobrze i wkrótce jego córka jedzie go odwiedzić, aby sprawdzić, czy może pomóc. Ona również odkrywa radio i musi odkryć jego sekrety, zanim doprowadzi ją to do szaleństwa… lub gorzej. To, co się rozwija, to dość prosty thiller, w którym mniej chodzi o „zwrot”, a bardziej o odkrycie mrocznej historii tego radia. Nie dotykaj tej tarczy!

Recenzja filmu

Jest tu kilka całkiem efektownych dreszczyków emocji i dreszczy. Ma mnóstwo przerażających skoków, ale to nie tylko to. Makijaż i efekty wizualne oraz świecące efekty oczu i całe dziewięć jardów są również dość przerażające. Tutaj też jest niezły błąd. Kiedy myślisz, że GOTCHA nadchodzi z jednego kierunku, uderza cię z innego. Oglądając to dostałem sporo dreszczy i gęsiej skórki.
Sprawdziłem to późno w nocy na tablecie, mając na sobie słuchawki Bluetooth, i to doświadczenie naprawdę sprawiło, że zwróciłem uwagę na dźwięk. Można śmiało powiedzieć, że przy nazwie takiej jak Sound of Silence i fabule, która obejmuje radio, można oczekiwać, że film skupi się na dźwięku. To robi. Od bohaterki jako aspirującej piosenkarki po rozgrywkę w studiu nagraniowym i wszelkiego rodzaju inne rzeczy związane z dźwiękiem, motyw naprawdę działa, aby połączyć wszystko razem. Wszyscy wiemy, jak bardzo dobry film może być wzmocniony przez dobrą wskazówkę dźwiękową. Z pewnością tak jest w tym przypadku.

Sound of Silence

Sound of Silence
Oryginalny tytuł Sound of Silence
Oceny z IMDb 4.3 148 głosy

Komentarze

252 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.


Tytuły które mogą Ci się spodobać

Invitation to a Murder
Nikt
The Gates
Przybłędy – The Strays
Jeden gniewny człowiek
Hit Man
Polowanie
Bad Boys: Ride or Die
Candyman
Abigail
Dom nocny
American Siege
×