Ogl�daj za darmo w Player+!


Candyman Film Online

Obecnie oglądających: 295Candyman

Candyman

Aug. 25, 2021USA91 Min.R
Twoja ocena: 0
6 1 głos
Udostępniono0

WYSZUKIWARKI FILMOWE

Jaki problem chcesz zgłosić?

Opis

Gdzie obejrzeć Candyman film online?

Candyman: Makabryczne historie o upiorze, którego można przywołać, patrząc w lustro i wypowiadając pięciokrotnie jego imię, nadal nie pozwalają mieszkańcom dzielnicy Cabrini-Green w Chicago spać spokojnie. Choć od ostatnich przerażających wydarzeń upłynęło wiele lat, a dzielnica zmieniła się nie do poznania, wśród mieszkańców starych blokowisk żywa jest pamięć o krwiożerczej zmorze. Ponurą tajemnicę Candymana pragnie odkryć również fotografik Anthony (Abdul-Mateen II), który właśnie zamieszkał w okolicy ze swoją dziewczyną Brianną (Parris). Niezdrowa fascynacja monstrum przerodzi się w śmiertelnie niebezpieczną obsesję.

Fabuła filmu

Akcja filmu Candyman rozgrywa się w Cabrini Green, osiedlu w Chicago, które było terroryzowane historią o nadnaturalnym zabójcy z hakiem zamiast dłoni. Jest on wzywany przez śmiałka, który powtórzy jego imię pięć razy, patrząc w lustro. Anthony McCoy i jego dziewczyna, Brianna Cartwright, przeprowadzają się do luksusowego mieszkania w Cabrini. Anthony natrafia na starego człowieka opowiadającego mu prawdziwą historię o Candymanie. Bohater decyduje się zbadać tę sprawę, by poprawić swoją karierę malarza i nieświadomie rozpoczyna przerażające pasmo wydarzeń.

Candyman – opis filmu

Film Candyman to klasyczny amerykański horror, który odwołuje się do serii filmów z lat 90-tych. Po raz kolejny widz przenosi się do dzielnicy Cabrini-Green w Chicago, w której niegdyś grasował Candyman. Legenda o nim wciąż jest żywa i fascynuje mieszkańców. Wszystko przez sposób, w jaki można przywołać upiora. Candyman pojawia się, gdy patrząc w lustro wymawia się pięciokrotnie jego imię. To przypomina popularną dawniej grę w Krwawą Mary.
Legenda o upiorze z hakiem zamiast dłoni zaczyna znów ożywać, gdy do wspomnianej dzielnicy sprowadza się fotografik Anthony ze swoją dziewczyną Brianną. Mężczyzna postanawia zgłębić tajemnicę Candymana. Jego ciekawość przeradza się w obsesję, przez którą narazi siebie i swoją ukochaną na wielkie niebezpieczeństwo.

Candyman

Candyman
Candyman
Oryginalny tytuł Candyman
Oceny z TMDb 5 1 głosy

Reżyser

Nia DaCosta
Reżyser

Obsada

Teyonah Parris isBrianna Cartwright
Brianna Cartwright
Tony Todd isCandyman / Daniel Robitaille
Candyman / Daniel Robitaille
Nathan Stewart-Jarrett isTroy Cartwright
Troy Cartwright
Colman Domingo isWilliam Burke
William Burke
Vanessa Williams isAnne-Marie McCoy
Anne-Marie McCoy
Cassie Kramer isLibrarian
Librarian
Rebecca Spence isFinley Stephens
Finley Stephens
Kyle Kaminsky isGrady Smith
Grady Smith

Komentarze

182 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.


Tytuły które mogą Ci się spodobać

Damaged
The Gates
Konsekracja
Love Lies Bleeding
Titane
Pięć koszmarnych nocy
Aż do śmierci
Abigail
Monkey Man
Wyrwa
Missing
Wróg doskonały
×