Ogl�daj za darmo w Player+!


Egzorcysta papieża Film Online

Obecnie oglądających: 321Egzorcysta papieża

Egzorcysta papieża

Apr. 05, 2023
Twoja ocena: 0
8 1 głos
Udostępniono0

WYSZUKIWARKI FILMOWE

Jaki problem chcesz zgłosić?

Opis

Gdzie obejrzeć Egzorcysta papieża film online?

Egzorcysta papieża: Russell Crowe wystąpi w thrillerze z elementami horroru pod tytułem „Pope’s Exorcist”. Wcieli się w tytułowego duchownego opartego na postaci prawdziwego księdza z Watykanu. Historia prawdziwej postaci księdza Gabriele Amortha, księdza, który pełnił funkcję głównego egzorcysty Watykanu i który w swoim życiu wykonał tysiące egzorcyzmów. Przedstawienie postaci z życia wziętej, księdza Gabriele Amortha, który pełnił funkcję głównego egzorcysty Watykanu i który w swoim życiu wykonał ponad 100 000 egzorcyzmów. (Zmarł w 2016 roku w wieku 91 lat.)

Russell Crowe

Crowe, laureat Oscara i dwóch Złotych Globów, wystąpi w filmie “The Pope’s Exorcist” jako ojciec Gabriele Amorth – słynny włoski ksiądz, który przeprowadził dla Watykanu ponad sto tysięcy egzorcyzmów. Amorth był postacią autentyczną, duchownym Kościoła katolickiego. Wydał on liczne publikacje, z których niektóre to bestsellery. W przeszłości watykański egzorcysta zaproszony został na premierę horroru “Rytuał” z Anthonym Hopkinsem. Wypowiedział wtedy pamiętne słowa, które w mediach uznano za absurdalne: “Joga to czyn szatański, prowadzi on do zła zupełnie jak czytanie książek o Harrym Potterze”.

Obsada filmu

Za dystrybucję mrocznego widowiska odpowiedzialne będzie studio Screen Gems. W obsadzie, poza Russellem Crowe’em, znajdują się Alex Essoe (“Doktor Sen”, “Nocna msza”) oraz Daniel Zovatto (“Coś za mną chodzi”, “Dom grozy: Miasto Aniołów”).
Reżyserem filmu „Pope’s Exorcist” został Julius Avery znany między innymi z horroru „Operacja Overlord” z 2018 roku. W głównej roli obsadzono nowozelandzko-australijskiego gwiazdora Russella Crowe. Avery skomentował wybór aktora.

Egzorcysta papieża

Egzorcysta papieża
Oryginalny tytuł The Pope's Exorcist

Komentarze

142 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.


Tytuły które mogą Ci się spodobać

Żyjąc z laleczką Chucky
Egzorcyzmy dnia siódmego
Urojenie
Obecność 3: Na rozkaz diabła
Krzyk 5
Titane
Omen: Początek
Naznaczony: Czerwone drzwi
The Watchers
Aż do śmierci
Jonah
Piła X
×