Ogl�daj za darmo w Player+!


Old Film Online

Obecnie oglądających: 263Old

Old

To tylko kwestia czasu.Jul. 21, 2021USA108 Min.PG-13
Twoja ocena: 0
8 1 głos
Udostępniono0

WYSZUKIWARKI FILMOWE

Jaki problem chcesz zgłosić?

Opis

Gdzie obejrzeć Old film online?

Old” to kolejny obraz M. Nighta Shyamalana, reżysera takich filmów jak „Split” oraz „Glass„. Napisał też scenariusz w oparciu o powieść graficzną „Sandcastle” autorstwa Pierre’a Oscara Levy’ego oraz Frederika Peetersa. To opowieść o grupie ludzi, którzy zostali uwięzieni na tajemnicznej wyspie. Bohaterowie historii doświadczają anomalii związanych z upływem czasu. Thriller o rodzinie na wakacjach w tropikach, która odkrywa, że ustronna plaża, na której odpoczywają przez kilka godzin, w jakiś sposób powoduje, że szybko się starzeją, skracając całe życie w jeden dzień.

Fabuła filmu

Fabuła produkcji została oparta na powieści graficznej Sandcastle autorstwa Pierre’a Oscara Levy’ego. Opowiada ona o grupie ludzi, którzy pojawiają się na plaży, aby spędzić zwykły, beztroski dzień. Jednak miejsce skrywa mroczną tajemnicę związaną z czasem, bowiem osoby na niej przebywające zaczynają nagle się starzeć.

Recenzja filmu

Postaci miotają się po piasku bez sensu, a reżyser co rusz stara się nas jakoś zaskoczyć, porzucając kolejne trupy. Problem polega na tym, że napisana przez niego historia jest nudna, a postaci nieciekawe. Nie interesują nas problemy małżeńskie Guya (Gael García Bernal) i Priscy (Vicky Krieps) ani to, co tak naprawdę łączy lekarza Charlesa (Rufus Sewell) z młodziutką żoną Christal (Abbey Lee) wyginającą się co chwila do słodkich selfie. Losy ich wszystkich są nam kompletnie obojętne.

Shyamalan dorzuca kolejne tajemnicze persony jak choćby znanego rapera (Aaron Pierre), ale zapomina o dodaniu im jakichkolwiek osobowości. Stara się więc widzów przestraszać tanimi trickami – np. wypływającymi znienacka zwłokami. Tylko to za mało, by nas zainteresować. Sama tajemnica szybko nudzi, a gdy dochodzi do finału, to już jest kompletne rozczarowanie.

Old

Old
Old
Old
Old
Old
Old
Old
Old
Oryginalny tytuł Old
Oceny z IMDb 5.9 21,798 głosy
Oceny z TMDb 6.3 405 głosy

Reżyser

Obsada

Alex Wolff isTrent Aged 15
Trent Aged 15
Thomasin McKenzie isMaddox Aged 16
Maddox Aged 16
Abbey Lee isChrystal
Chrystal
Eliza Scanlen isKara Aged 15
Kara Aged 15
Aaron Pierre isMid-Sized Sedan
Mid-Sized Sedan

Komentarze

95 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.


Tytuły które mogą Ci się spodobać

Mea Culpa
Wróg doskonały
Klątwa młodości
Candyman
Pokusa
The Ritual Killer
Obrazy bez autora
Dogman
Enys Men
Omen: Początek
Pukając do drzwi
Spirala: Nowy rozdział serii Piła
×