Ogldaj za darmo w Amazon Prime Video!


Aż do śmierci Film Online

Obecnie oglądających: 134Aż do śmierci

Aż do śmierci

Przysięgnij, że przeżyjesz.Jul. 01, 2021USA89 Min.R
Twoja ocena: 0
7 1 głos
Udostępniono0

WYSZUKIWARKI FILMOWE

Jaki problem chcesz zgłosić?

Opis

Gdzie obejrzeć Aż do śmierci film online?

Aż do śmierci: Zimowy wypad we dwoje za miasto zamienia się w dramatyczną walkę o przeżycie. Nie takiego poranka spodziewała się Emma (Megan Fox). Po romantycznym wieczorze ze swoim mężem w domku nad jeziorem, budzi się obok jego martwego ciała, a zamiast węzła małżeńskiego łączą ich teraz kajdanki. Na żałobę nie ma jednak czasu, bo to dopiero początek jej kłopotów. Kobieta budzi się po romantycznym wieczorze ze swoim mężem, w domku nad jeziorem i odkrywa, że jest do niego przykuta kajdankami.

Fabuła filmu

Film opowiada historię Emmy, kobiety, która zostaje przykuta kajdankami do ciała swojego męża w ramach okrutnej zemsty. Musi przetrwać atak dwóch wynajętych zabójców, którzy zamierzają dokończyć mokrą robotę.

Czy to pierwszy udany film z Megan Fox w roli głównej?

Nie da się ukryć: filmy, w których Megan Fox gra pierwsze skrzypce, raczej ciężko zaliczyć do udanych. Zdarzało się, że kilka ciepłych słów można było powiedzieć o tych obrazach, w których zagrała mniejsze role, choć i tutaj ciężko mówić o solidnym kinie. Powodów tego stanu rzeczy jest, rzecz jasna, kilka. Oczywiście, ostatecznie to aktorka decyduje się na udział w danym tytule; można się śmiać, że ani ona, ani jej agent „nie mają nosa”, ale wszyscy dobrze wiemy, że sytuacja jest znacznie bardziej złożona. Tak czy inaczej: przyszedł czas na nieoczekiwaną zmianę tego stanu rzeczy.

Recenzja filmu

Debiut reżysera S.K. Dale’a – thriller „Aż do śmierci” – zebrał już całkiem sporo pochwał od zachodnich krytyków. Zbadałem sprawę (nie wnikając w szczegóły wybrałem się na seans, przyznam, sceptyczny) i, ku własnemu zaskoczeniu, bawiłem się całkiem nieźle. Nie zagłębiając się w fabularne szczegóły: małżeństwo wyjeżdża na weekend do domku nad jeziorem. Pierwszy wieczór jest bardzo romantyczny, niestety, następnego dnia Emma budzi się skacowana i przykuta kajdankami do martwego ciała swojego męża. A to dopiero początek festiwalu krwawych nieprzyjemności.

Aż do śmierci

Aż do śmierci
Aż do śmierci
Aż do śmierci
Aż do śmierci
Oryginalny tytuł Till Death
Oceny z IMDb 5.8 7,899 głosy
Oceny z TMDb 6.8 143 głosy

Reżyser

SK Dale
Reżyser

Obsada

Callan Mulvey isBobby Ray
Bobby Ray
Stefanie Rozhko isYoung Woman at Restaurant
Young Woman at Restaurant
Julian Balahurov isMan Proposing
Man Proposing
Lili Rich isExecutive Assistant
Executive Assistant

Komentarze

115 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.


Tytuły które mogą Ci się spodobać

Pokusa
Boston Strangler
Old
American Siege
Konsekracja
Lokatorka
Missing
Czarny telefon
Nikt
Szybcy i wściekli 9
Ciche miejsce 2
Escape Room: Najlepsi z najlepszych
×