Ogl�daj za darmo w Amazon Prime Video!


Righteous Thieves Film Online

Obecnie oglądających: 253Righteous Thieves

Righteous Thieves

Mar. 10, 2023
Twoja ocena: 0
7 1 głos
Udostępniono0

WYSZUKIWARKI FILMOWE

Jaki problem chcesz zgłosić?

Opis

Gdzie obejrzeć Righteous Thieves film online?

Righteous Thieves: We współczesnym życiu nie możemy zebrać stu nazistowskich skalpów, aby nauczyć niektórych ludzi podstaw człowieczeństwa, ale z pewnością możemy odzyskać niektóre przedmioty, które trafiły w niepowołane ręce podczas II wojny światowej. A przynajmniej takie jest założenie Sprawiedliwych złodziei , nowego filmu o napadzie, którego zwiastun możemy dziś specjalnie dla was zadebiutować, dzięki uprzejmości Lionsgate. Fabuła skupia się wokół grupy utalentowanych złodziei, którzy wyruszają na poszukiwanie cennych dzieł sztuki skradzionych przez nazistów w latach czterdziestych XX wieku.

Recenzja filmu

Jednocześnie wciąż jest to napad na nie jedno, ale cztery niezwykle drogie dzieła sztuki, które są zabezpieczone w masywnym skarbcu. Będą walki, będą manipulacje, będą strzały, będą włamania i włamania. Jeśli jednak uda im się zrealizować swój plan, będziemy musieli poczekać około miesiąca, aby się o tym przekonać.
Zawiera ten znany, ale zawsze zabawny element filmu o napadzie, w którym mózg rekrutuje utalentowanych przestępców, aby dokonali czegoś ambitnego i zmieniającego życie. Jednak w przypadku tego napadu grupa wybiera coś, co wydaje się większe od nich i, jak stwierdza jedna z postaci, „próbują naprawić zło wyrządzone ludzkości”.

Obsada filmu

Righteous Thieves reżyseruje Anthony Nardolillo , który wcześniej nakręcił 7th & Union , Break In i Shine . Scenariusz napisał Michael Corcoran , który jako scenarzysta debiutuje filmem Sprawiedliwi złodzieje . Ekscytujące w przypadku początkujących scenarzystów jest to, że często mają coś nowego do wniesienia do stołu, a nawet jeśli przesłanka „dobrych złodziei” brzmi wystarczająco dobrze, wciąż możemy spodziewać się zwrotów akcji i podwójnych skrzyżowań, które są praktycznie znak firmowy z gatunku thrillerów akcji.
W obsadzie Sprawiedliwych złodziei znajdują się Cam Gigandet ( Bez wyrzutów sumienia ), Jaina Lee Ortiz (ABC’s Station 19 ), Lisa Vidal ( Chirurdzy ), Carlos Miranda ( The Bling Ring ), Benjamin Schnau ( The Current War ), Danube Hermosillo ( The Bold i piękna ) oraz Sasha Merci ( De Lo Mio ).

Righteous Thieves

Righteous Thieves
Oryginalny tytuł Righteous Thieves

Reżyser

Obsada

Komentarze

334 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.


Tytuły które mogą Ci się spodobać

Susza
Nie oddychaj 2
Candyman
Kill Boksoon
Furioza
Raya i ostatni smok
Mission: Impossible – Dead Reckoning
Matka Chrzestna – Mafia Mamma
Kosmici w mojej szkole
Venom 2: Carnage
Tajniak
Strażnicy Galaktyki: Volume 3
×