Ogl�daj za darmo w Amazon Prime Video!


Assassin Film Online

Obecnie oglądających: 299Assassin

Assassin

Mar. 30, 202388 Min.
Twoja ocena: 0
8 1 głos
Udostępniono0

WYSZUKIWARKI FILMOWE

Jaki problem chcesz zgłosić?

Opis

Gdzie obejrzeć Assassin film online?

Assassin toczy się w niedalekiej przyszłości, w której tajna grupa wojskowa kierowana przez Willisa wykorzystuje nowo wynalezioną technologię mikroczipów, która pozwala im wykonywać śmiercionośne i niezwykle tajne misje, pozwalając swoim agentom wejść do ciała innej osoby. Po tym, jak agent grany przez Mustafę Shakira  (Luke Cage) zostaje zabity podczas jednej z tych misji, jego żona (Mbatha) dołącza do zespołu w jego miejsce, aby mogła postawić przed sądem człowieka odpowiedzialnego za jego śmierć.

Bruce Willis i jego jeden z ostatnich filmów

Ponieważ jego legendarna kariera wkrótce dobiegnie końca, Bruce Willis ponownie wystąpi w nadchodzącym, pełnym akcji filmie. Wraz z Nomzamo Mbatha w roli głównej, obaj przygotowują się do epickiej, futurystycznej przejażdżki w reżyserii Jessego Atlasa , gdy Saban Films wypuściło film, który przedstawia dwóch aktorów w środku intensywnej historii science fiction.
Ten film to pełnometrażowy debiut reżyserski Jessego Atlasa , który był także współautorem scenariusza film wraz z Aaronem Wolfe . Do Willisa, Mbathy i Shakira dołączają inni aktorzy, w tym Andy Allo (Upload) i Dominic Purcell ( DC’s Legends of Tomorrow). Będzie to jeden z ostatnich filmów Willisa w jego długiej i bogatej karierze, gdy aktor przeszedł na emeryturę w zeszłym roku w 2022 roku.

Fabuła filmu

Film przedstawia Willisa, który występuje w filmie jako przywódca prywatnej operacji wojskowej, która wymyśla mikroczip, który pozwala użytkownikowi zamieszkać w ciele innej osoby, co postać Willisa określa jako „przyszłość wojny dronów”. Gdy zespół wykorzystuje technologię do wykonywania śmiertelnie niebezpiecznych zadań, wkrótce zaczyna się drastyczny obrót, gdy agent grany przez Mustafę Shakira ginie podczas misji. Po niedawnym obrocie wydarzeń jego żona, grana przez Mbatha, bierze sprawy w swoje ręce, by wymierzyć sprawiedliwość odpowiedzialnemu za to mężczyźnie.

Assassin

Assassin
Oryginalny tytuł Assassin

Komentarze

118 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.


Tytuły które mogą Ci się spodobać

Jurassic World Dominion
Wojownicze żółwie ninja: Zmutowany chaos
Space Oddity
Shazam! Gniew bogów
Creed 3
Renfield
Legion Samobójców: The Suicide Squad
Polite Society
Reminiscencja
Zabójczy koktajl
The Best Man
Sisu
×