Ogl�daj za darmo w Player+!


Inside Film Online

Obecnie oglądających: 218Inside

Inside

Mar. 10, 2023BE105 Min.R
Twoja ocena: 0
7 1 głos
Udostępniono0

WYSZUKIWARKI FILMOWE

Jaki problem chcesz zgłosić?

Opis

Gdzie obejrzeć Inside film online?

Inside podąża długoletni przestępca Nemo (Willem Dafoe), o którym mówi się, że jest „wysokiej klasy” złodziejem dzieł sztuki. Nemo kradnie rzadkie i piękne dzieła sztuki w celu uzyskania ogromnych korzyści finansowych. Kiedy jednak włamuje się do luksusowego nowojorskiego apartamentu położonego na tętniącym życiem Times Square, wygląda na to, że w końcu znalazł godnego siebie przeciwnika. W połowie napadu zaawansowany technologicznie system bezpieczeństwa mieszkania blokuje się, zatrzymując Nemo bez możliwości ucieczki. Otoczony jedynie bezcennymi dziełami sztuki i zamknięty przez system, który wydaje się być zaprojektowany tak, by psychicznie złamać tych, którzy odważą się wejść, Nemo nie tylko ucieka, ale też próbuje przetrwać.

Recenzja filmu

Pod tytułem filmu znajduje się intensywny thriller psychologiczny skupiający się na złodzieju dzieł sztuki o imieniu Nemo. Po nieudanym napadzie Nemo zostaje uwięziony w luksusowym nowojorskim apartamencie. Otoczony jedynie bezcennymi dziełami sztuki i otoczony skomplikowanym systemem bezpieczeństwa, musi wykorzystać swoje ograniczone zasoby, aby przeżyć. Gdy Nemo stara się uciec, zaczyna popadać w stan szalonego szaleństwa.

Łącząc napięcie pokoju ucieczki z czymś, co wydaje się być narracją skoncentrowaną na postaciach, Inside zapowiada się na film, na który warto zwrócić uwagę, szczególnie dla fanów gatunku thrillerów. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się wszystkiego, co do tej pory wiemy o filmie.

Obsada filmu

Film reżyseruje Vasilis Katsoupis . Katsoupis jest znany z wcześniejszego wyreżyserowania muzycznego filmu dokumentalnego My Friend Larry Gus w 2016 roku. Inside to drugi raz Katsoupisa na fotelu reżysera i jest to jego pierwszy film fabularny. Inside został napisany przez Bena Hopkinsa , znanego z komedii fantasy Dziewięć żywotów Tomasa Katza . Najnowszym projektem Hopkinsa jest dokument In Search of Monsters z 2021 roku . Operatorem filmu jest Steve Annis , znany z filmów science-fiction, takich jak Color Out of Space i I Am Mother .
Większość filmu będzie poświęcona wyłącznie Nemo i jego psychologicznej walce o przetrwanie, co bez wątpienia będzie gryzącym zegarkiem. Willem Dafoe ( The Lighthouse ) gra Nemo, a Gene Bervoets ( Paradise Trips ) gra tajemniczego właściciela mieszkania. W rolach drugoplanowych dołączą do nich Eliza Stuyck ( Vincent ) jako Jasmine i Josia Krug ( Darmed Goods ) jako Jack.

Inside

Inside
Inside
Oryginalny tytuł Inside
Oceny z IMDb 7.6 26 głosy

Reżyser

Obsada

Komentarze

105 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.


Tytuły które mogą Ci się spodobać

Abigail
Bliscy
Protegowana
Big George Foreman
Furioza
Serce łowcy
Intruz
Oppenheimer
Wyrwa
Bracia ze stali
Żużel
Dancing Queen
×