Ogl�daj za darmo w Player+!


Boston Strangler Film Online

Obecnie oglądających: 93Boston Strangler

Boston Strangler

Mar. 17, 2023Unknown112 Min.
Twoja ocena: 0
6 1 głos
Udostępniono0

WYSZUKIWARKI FILMOWE

Jaki problem chcesz zgłosić?

Opis

Gdzie obejrzeć Boston Strangler film online?

Boston Strangler: nie jest pierwszą adaptacją opowieści o niesławnych „Morderstwach w jedwabnych pończochach” i człowieku, który je popełnił. Ten zaszczyt należy się dramatowi Tony’ego Curtisa i Henry’ego Fondy The Boston Strangler (1968), który został wydany zaledwie kilka lat po skazaniu Dusiciela i zamknięciu sprawy. Film z 1968 roku koncentruje się przede wszystkim na detektywach, którzy wyśledzili Dusiciela, a także na samym Dusicielu, ale to, co czyni nadchodzącą adaptację wyjątkową, to to, że skupi się na dwóch dziennikarzach, którzy przedstawili historię zabójcy w centrum uwagi. Reporterzy „Record American”Loretta McLaughlini Jean Colebyli dziennikarze, którzy napisali czteroczęściowy serial o Dusicielu z Bostonu, który połączył kropki na temat płodnego mordercy i nadał zabójcy jego tytuł, a teraz ich historia zostanie opowiedziana jeszcze w tym roku.

Recenzja filmu

Film przedstawia główną bohaterkę dziennikarki Loretty McLaughlin, granej przez Keirę Knightley. McLaughlin rozpoczęła swoją karierę dziennikarską jako reporterka zajmująca się stylem życia, dopóki seria morderstw nie doprowadziła jej do wniosku, że na wolności grasuje seryjny morderca. Próbuje zwrócić na to uwagę swojemu przełożonemu (Chris Cooper), ale zostaje natychmiast zestrzelona, ​​biorąc pod uwagę, że nie pracuje w dziale zajmującym się zabójstwami. Jednak w miarę jak pojawia się coraz więcej podobnych morderstw, staje się jasne, że Loretta miała coś na sumieniu i rzeczywiście po ulicach Bostonu grasuje tajemniczy morderca. To prowadzi Lorettę do rekrutacji swojej współpracowniczki Jean Cole (Carrie Coon) jako jej partner w rozwiązywaniu tych ohydnych zbrodni. Dzięki nieustępliwości i całkowitej odwadze obie kobiety przeciwstawiają się normom płciowym i dyskryminacji w miejscu pracy, aby odkryć tożsamość mężczyzny dopuszczającego się tych brutalnych i niewypowiedzianych czynów wobec różnych kobiet w Bostonie. Jednakże, chociaż ich intencje są z pewnością godne podziwu, narażają się również na bardzo realne ryzyko nie tylko narażenia kariery dziennikarzy na niebezpieczeństwo, ale także narażenia się na jeszcze bardziej śmiertelne konsekwencje zarówno dla nich samych, jak i dla ich rodzin, jeśli osławiony Dusiciel z Bostonu dowie się o źródle jego nowo odkryta sława.

Obsada filmu

Oprócz Knightleya, Coona i Dastmalchiana, Boston Strangler może pochwalić się także imponującą obsadą drugoplanowych postaci, które pomogą ożywić tę historię. Należą do nich Alessandro Nivola ( The Many Saints of Newark ), Chris Cooper ( American Beauty ), Rory Cochrane ( Black Mass ), Morgan Spector ( Boardwalk Empire ), Robert John Burke ( BlacKkKlansman ), Kris Sidberry ( Detroit ), Ivan Martin ( Gaslit ), Mellanie Hubert (Jak nas stworzyli ) i Jona Lindstroma ( Detektyw ).

Boston Strangler

Boston Strangler
Boston Strangler
Boston Strangler
Boston Strangler
Oryginalny tytuł Boston Strangler

Reżyser

Matt Ruskin
Reżyser

Obsada

Keira Knightley isLoretta McLaughlin
Loretta McLaughlin
Carrie Coon isJean Cole
Jean Cole
Chris Cooper isJack Maclaine
Jack Maclaine
Alessandro Nivola isDetective Conley
Detective Conley
Rory Cochrane isDetective Deline
Detective Deline
David Dastmalchian isAlbert DeSalvo
Albert DeSalvo
Peter Gerety isEddie Corsetti
Eddie Corsetti
Robert John Burke isEddie Holland
Eddie Holland
Ryan Winkles isDaniel Marsh
Daniel Marsh
Morgan Spector isJames McLaughlin
James McLaughlin

Komentarze

166 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.


Tytuły które mogą Ci się spodobać

Forever Young
Matka Chrzestna – Mafia Mamma
La Gomera
Susza
The Watchers
John Wick 4
Przybłędy – The Strays
Czarny telefon
Marzec ’68
Sweetwater
Love Lies Bleeding
Road House
×