Ogl�daj za darmo w Amazon Prime Video!


Żyjąc z laleczką Chucky Film Online

Obecnie oglądających: 303Żyjąc z laleczką Chucky

Żyjąc z laleczką Chucky

Aug. 13, 2022Unknown105 Min.Not Rated
Twoja ocena: 0
6 1 głos
Udostępniono0

WYSZUKIWARKI FILMOWE

Jaki problem chcesz zgłosić?

Opis

Gdzie obejrzeć Żyjąc z laleczką Chucky film online?

Żyjąc z laleczką Chucky: Biorąc pod uwagę franczyzę trwającą ponad trzy dekady, łatwo zauważyć, że ludzie stojący za Child’s Play i wszystkimi jej odgałęzieniami są tak zżyci jak rodzina. I, jak fani będą wiedzieć, to naprawdę rodzinny romans z głosem Chucky’ego, Brada Dourifa , grającego u boku swojej córki Fiony Dourif od 2013 roku w Klątwie Chucky’ego . Podążając za tą rodzinną atmosferą i postawą, Kyra Elise Gardner , córka kultowego twórcy efektów specjalnych Tony’ego Gardnera , wydaje Living with Chucky , szczegółowy dokumentujawnia lata potu, łez i wiader krwi, które sprawiły, że Chucky stał się jednym z największych nazwisk w gatunku slasherów — pomimo jego drobnej postury. W zaprezentowanym dzisiaj ekskluzywnym nowym zwiastunie fani zobaczą więcej niż kilka znajomych twarzy dzielących się swoją miłością do tych, którzy nadal przywracają zabójczą lalkę do życia i na nowo.

Fabuła filmu

W panteonie czarnych charakterów kina grozy jest dość tłoczno. Od początku kina do życia powołano ich mnóstwo, ale tylko nieliczni przerażają kolejne pokolenia. Dracula, Frankenstein, Wilkołak, Michael Myers, Jason Voorhees, Freddy Krueger i on – nieco niższy od nich, ale nie mniej potworny i wynaturzony Chucky. Co łączy te wszystkie ikony horroru? To, że można się z nimi utożsamiać. Mają swoje ludzkie motywacje, czasami – przebłyski humoru. W przypadku Chucky’ego: bardzo czarnego, czasami balansującego na granicy dobrego smaku. Seria o morderczej lalce wielkości kilkuletniego dziecka, z niewyparzonym językiem i sterczącymi na wszystkie strony włosami, liczy sobie siedem filmów, jeden reboot i serialową kontynuację. Wszystkie te produkcje powstają nieprzerwanie od 1988 roku.

Obsada filmu

Zawierający występy kilku znaczących członków obsady i ekipy, takich jak Brad Dourif, Fiona Dourif i Jennifer Tilly, Living With Chucky oferuje widzom wgląd w produkcję stojącą za serią, co prawdopodobnie zapewni fanom mnóstwo dodatkowych informacji wraz z mnóstwem z nostalgicznych obrazów. Producent David Kirschner pojawia się także w filmie dokumentalnym obok Don Manciniego, Alexa Vincenta, Christine Elise, Abigail Breslin, Adama Hurtiga, Elle Lorraine i Billy’ego Boyda, i wielu innych.

Żyjąc z laleczką Chucky

Żyjąc z laleczką Chucky
Oryginalny tytuł Living with Chucky
Oceny z IMDb 7.9 59 głosy
Oceny z TMDb 5.5 4 głosy

Komentarze

105 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.


Tytuły które mogą Ci się spodobać

Titane
Nie oddychaj 2
Lewandowski Nieznany
Apokawixa
Brainwashed: seks kamera władza
Krzyk 6
Old
Enys Men
Sound of Silence
Piękna i rzeźnik
Candyman
Escape Room: Najlepsi z najlepszych
×